OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.02.05

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Od 6 do 11 lutego Msze św. będą o godz. 8.00. W tych dniach kancelaria parafialna czynna będzie po Mszy św. w zakrystii.
  • Pamiętajmy w modlitwie o pasterzu naszej diecezji biskupie Romualdzie z racji jego imienin w najbliższy wtorek.
  • Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej diecezji.
  • W minionym tygodniu nasz kościół sprzątali mieszkańcy: ul. Słoneczna, Ogrodowa 8, Tęczowa. W tym tygodniu prosimy ul. Szkolna 40, Ogrodowa: 1A, 1, 5, 7A, 12, 14. W następnym tygodniu Ogrodowa: 11, 15, 17, 18, 19, 21, 23.
  • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej. 
  • Proboszcz dziękuje rodzinom, które w minionym tygodniu i wszystkim, które w tym roku odwiedził z wizytą duszpasterską, za wspólną modlitwę, życzliwość, rozmowę i złożone ofiary na potrzeby parafii.
  • Bardzo serdecznie witamy nowych mieszkańców w naszej parafii.
  • Jeśli ktoś podczas kolędy nie otrzymał książeczki o Mszy św. to można ją wziąć za darmo w zakrystii.