OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2023.09.03

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 • 4 września w poniedziałek w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego Msza św. w kościele o godz. 8.00 – zapraszam uczniów, rodziców i nauczycieli, a następnie dalsza część uroczystości w szkole. Dla uczniów z innych szkół Msza św. o godz. 18.00.
 • W zakrystii zapisy na czuwanie nocne na Jasnej Górze z 9 na 10 września. Koszt 110 zł. Osoby zapisane prosimy o potwierdzenie wyjazdu, wpłatę i podanie numeru pesel. Wyjazd sprzed kościoła w sobotę o g. 11.30, powrót w niedzielę około g. 17-18.
 • Wyjazd na beatyfikację rodziny Ulmów jest odwołany z powodu małej liczby osób. Można pojechać prywatnie.
 • 25 sierpnia miała miejsce premiera w kinach i na DVD filmu: „Ulmowie. Błogosławiona rodzina”. Zorganizujemy we wrześniu wspólne parafialne wyjście na ten film. Więcej informacji na plakacie przed kościołem i w internecie. https://rafaelfilm.pl/ulmowie-blogoslawiona-rodzina/. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można nabyć książki i film o historii tej rodziny.
 • Rodzice, którzy chcą prosić o przystąpienie dzieci do I spowiedzi i I Komunii św. powinni to zgłosić w kancelarii parafialnej w dniach od 11 do 22 września. Msza św. dla wszystkich zgłoszonych będzie 24 września o godz. 11.00, a spotkanie dla rodziców 25 września o g. 19.00.
 • W I środę miesiąca modlimy się do św. Józefa. Zapraszamy wszystkich, ale szczególnie mężczyzn, aby u św. Józefa wypraszali dla siebie dobre wypełnianie swojego powołania życiowego, ale też prosili o rozeznanie powołania. Msza św. z modlitwami do św. Józefa o g. 18.00, a następnie spotkanie Grupy Mężczyzn św. Józefa.
 • Od dzisiaj Msza św. w niedzielę będzie też o g. 16.00.
 • Od jutra do soboty będzie zastępował ks. proboszcza ks. Paweł Czeluściński, który będzie mieszkał na plebanii.
 • W minionym tygodniu kościół sprzątali: ul. Mazowiecka: 112, 114, 116, 118, 115, 120, 124A, 124. W tym tygodniu prosimy ul. Wrzosowa: 1, 2, 2A, 3, 6. W następnym tygodniu ul. Wrzosowa: 8, 10, 11, 12A, 15, 16, 17.
 • Zachęta do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 • Dziękujemy za dobre wakacje i modlimy się o Boże błogosławieństwo na nowy rok szkolny.