Ogłoszenia IX Niedziela Zwykła

– W piątek rozpoczęliśmy czerwiec – miesiąc w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusa. Nabożeństwa z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po mszy świętej W czwartek na zakończenie oktawy procesja eucharystyczna- czujmy się zaproszeni- asysta , bielanki , ministranci .Po nabożeństwie poświęcenie wianków. W piątek Uroczystość Serca Pana Jezusa – msza o 18.00

– We wtorek o 19.00 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych , którzy w najbliższym czasie i w wakacje przyniosą dzieci do chrztu.

– W czwartek po liturgii zapraszam na spotkanie wszystkich naszych braci , którzy systematycznie  bądź kiedykolwiek posługiwali zbierając na tacę ofiary w kościele .

– Zapowiedzi : Łukasz Kościesza kawaler i Monika Wocial panna oboje z parafii tutejszej.

-Świątynię do liturgii przygotował Parafialny zespół Caritas – dziękujemy za sprzątanie w zastępstwie. Dziękujemy za ofiary w zamian za sprzątanie od osób w podeszłym wieku  – szkoda  że młodsi zaproszeni nie podjęli sprzątania.  W tym tygodniu prosimy z ul. Szkolna 46 a, 44,40e, 30 .W przyszłym rodziny mieszkające na ul. Krótkiej.

– Zachęcam do lektury tygodników : W Idziemy -Mundialowe grzechy- Argentyńczykom od 30 lat nie udało się wygrać piłkarskich mistrzostw świata – co chcą w tym roku zrobić i co ma z tym wspólnego Matka Boża. W Gościu-Niekochana miłość , czyli o tajemnicy Serca Jezusa.

– Dziś przed świątynią zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary od rodzin.

– Dziękuję również P. Zbigniewowi Łęczyckiemu – za zainstalowanie dwóch reflektorów oświetlających obrazy w ołtarzach bocznych i wentylatora w salce na plebanii.

– Polecajmy śp. Zdzisława Zagórskiego

Dzień   Intencje            5-11 czerwca
   5 VI /wt/   18.00 +  Juliana Wiesława Grzegorza Powałka zm. z r. Kołodziejczyk
    6 VI /śr/