Ogłoszenia Niedziela 2 XI Wsp. Wiernych Zmarłych

Dziś. dzień zaduszny- msze o g.9.00 i 11.00 i 16.00. Po tej  mszy zbiorowej za zmarłych procesja z modlitwą wypominkową. Do 8 XI włącznie codziennie o g.18.00 msze zbiorowe za zmarłych . W czwartek o g.7.00 . Na 10 min przed mszą modlimy się za zmarłych czytając wypominki. Do 8 XI możemy codziennie uzyskać  jeden odpust zupełny i ofiarować za zmarłych wypełniając znane warunki.

-Skończył  się październik – dziękuję wszystkim którzy gromadzili się codziennie na różańcu. Dziękuję różom za wszystkie dyżury modlitewne. Dziękuję dzieciom za wytrwałość .Tak jak ogłosiłem na ostatnim różańcu dzieci –które pragną zawiązać różę i codziennie modlić się dziesiątkiem różańca za rodziców proszone są o  zapisanie się w zakrystii

-Jutro o g.18.30 spotkanie grupy kandydatek do bierzmowania. W Sobotę o 10.00 I grupa kandydatów ; 11.30 II Grupa

– W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę chorych z sakramentami. Od 15.00 adoracja Najśw. Sakr . rozpocznie się koronką .Trwać będzie do g.18.00 .W czasie adoracji możliwość spowiedzi.

-Zachęcamy do lektury tygodników –Idziemy i Gościa niedzielnego.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Sylwia Kaszowska Wioletta Kaszowska Monika Amelia Trąbińskie Agnieszka Marczak .Za sprzątanie i ofiarę za którą zostały zakupione kwiaty Bóg zapłać

– Apel Komendy Stołecznej Policji ostrzegający przed oszustami. Apelujemy do Państwa o ostrożność i rozsądek w kontaktach z osobami podającymi się za członków rodziny np. za wnuczka , lub policjantów . Szczegółowe informacje na ten temat na tablicy ogłoszeń.