Ogłoszenia XXXII Niedziela Zwykła

– We wtorek 11 XI w 96 rocznicę odzyskania niepodległości msze o g.9.00 ; o 11.00 dziękczynna za wszystkich bohaterów, którzy przyczynili się do  odzyskania jej przez Ojczyznę. Msza  w tym dniu będzie pewną jednością z programem przygotowanym przez społeczność uczniowską ,grono pedagogiczne Szkoły Podst. Im. Gen. Bema w Rudzie.  Dzieci ,nauczyciele z P.Dyrektor zapraszają na program zatytułowany” Ojczyzna nasza wolna … wolna…

– Jutro o 17.00 spotkanie kandydatek do bierzmowania.

 

– W piątek o 16.30 obowiązkowa zbiórka dla lektorów i ministrantów.

– Za tydzień po mszy świętej o g.11.00 zapraszam wszystkich rodziców ,którzy chcą uczynić coś dobrego dla  swoich dzieci.

– Dziś przy wyjściu od ministrantów otrzymamy ulotki informujące o akcji –organizacji –Pomoc kościołowi w potrzebie – jaką jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego..Ulotka zawiera szczegółowe informacje –co możemy przekazać? Zużyty sprzęt przynieśmy na parking przy kościele w czwartek 13 XI o g.15.30

– We wtorek o 9.00 i w najbliższe dni są wolne intencje –zainteresowanych proszę do zakrystii.

– W ostatnim czasie wpłynęły ofiary na inwestycje parafialne .Bóg zapłać.

– W tygodnikach-Gościu – Franciszku to ja twoja córka-tak zwraca  się  do Papieża –w liście pakistańska katoliczka skazana za rzekome bluźnierstwo .Idziemy- Nie ulegajmy stereotypom- jak wybierać wśród kandydatów radzi dr Barbara Fedyszak –Radziejowska

– Świątynię do liturgii przygotowały: Agnieszka Cacko, Ewa Chomka Elżbieta Laskus – za sprzątanie bardzo dziękujemy