Ogłoszenia13 maja Uroczystość Wniebowstąpienia Chrystusa

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – trwa nowenna przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego – codziennie do  nabożeństwa majowego dołączamy  wołanie  Kościoła o Ducha Pocieszyciela dla nas  i świata-i otwartość na Niego.

– Dziś 29 dzieci z naszej parafii dostąpi  łaski spotkania z Chrystusem w Eucharystii – wczoraj otrzymało dar przebaczenia grzechów. Od jutra dzieci będą uczestniczyć w “białym tygodniu”- w czwartek udamy się na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Woli Gułowskiej. Prosimy Pana Boga za te dzieci i rodziny by wzrastały w wierze i miłości ku Chrystusowi.

– Nabożeństwa majowe codziennie po mszy świętej .Zachęcamy i zapraszamy do  wspólnej modlitwy -powierzania się Maryi.

– W tym tygodniu przypadają święta : w poniedziałek św. Macieja Apostoła; w środę Uroczystość św. Andrzeja Boboli męczennika Patrona Polski[i]

– Scholanki , ministranci i nie tylko -19 maja / w sobotę / organizujemy wyjazd autokarem na spotkanie diecezjalne do sanktuarium w  Loretto. W programie koncert zespołu “Arka Noego” Zapraszamy Was – zapisy u Pani Agnieszki.

– w sobotę o 9.00 spowiedź dzieci rocznicowych i ich rodzin – przed mszą świętą rocznicową 20 maja o 11.00

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na spłatę pożyczki za ogrzewanie

– Serdeczne podziękowania składam rodzicom dzieci III klasy – za zaangażowanie w pracę przy naszej świątyni. Za dar serca – zakup zestawu grilla na potrzeby wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za sprzątanie i przygotowanie świątyni do liturgii. w tym tygodniu kościół do liturgii przygotowują  rodzice dzieci rocznicowych -można sprzątać w piątek po mszy wieczornej . W przyszłym tygodniu zapraszamy z ul. Strażackiej 1,2, 7,14 i Spokojna 2.

Wczoraj odbył się pogrzeb + Krystyny Zając polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu.

Dzień   Intencje         15-21 maja
   15 V /wt/  17.00 + Irenę Możdżonek /od uczestników pogrzebu/