Ogłoszenia16 sierpnia 2015 XX Niedziela Zwykła

– Dziś po mszy świętej o 11.00 spotkanie scholi starszej , lektorów i ministrantów starszych oraz młodzieży pragnącej przygotować czuwanie 19 sierpnia przy symbolach Światowych  Dni Młodzieży.  W środę o 13.00 przywitamy Krzyż i ikonę Matki Bożej . Zapraszamy młodzież i wszystkich na czuwanie przy symbolach ŚDM . To nie my łaskę i zaszczyt czynimy Chrystusowi przychodząc pod Jego Krzyż , ale to On nam czyni zaszczyt i tę łaskę daje. Jeśli po nią  przyjdziesz otrzymasz ją- jeśli nie pozbawisz się jej- Jego pomocy. Czujmy się zaproszeni osobiście przez Jezusa19 VIII g.13.00- 16.00. Przynieśmy na to spotkanie  z sobą krzyż – swój , który nosisz na szyi , bądź z mieszkania.

– Zapowiedzi: Rafał Błoch kaw. par. Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie i Magdalena Słodownik panna par.tut..; Marcin Chłopik – kaw. par.tut. i Monika Rakowiecka panna par. Opatrzności Bożej  w Warszawie -Wesołej.

– Zapraszamy do lektury: W Gościu- o nadzwyczajnej łasce jaką otrzymał papież Pius XII w przeddzień ogłoszenia dogmatu o Wniebowzięciu Maryi. Idziemy-Rząd kłamał-komisja europejska wyjaśnia ,że nie żądała od Polski wprowadzenia do sprzedaży środków wczesnoporonnyuch0 wyjaśnia -Marek Jurek

– Świątynię do liturgii przygotowały: Hanna Paska Halina Kowalczyk Mariola Bogdan Olszewscy. Za sprzątanie i ułożenie kwiatów dziękujemy.