TWORZYMY DUCHOWĄ RODZINĘ

Kochani Bracia i Siostry.

Coraz więcej osób włącza swoich bliskich do naszej wspólnej modlitwy o przemianę serc i nawrócenie. Chciałbym Was zaprosić do tworzenia Duchowej Rodziny osób zatroskanych o wiarę swoich bliskich. Będziemy się modlić w tych intencjach 13 dnia każdego miesiąca w naszym kościele p.w. bł. Honorata Koźmińskiego w Chrośli według podanego planu. Ta comiesięczna modlitwa ma być inspiracją i zachętą do naszej osobistej nieustającej, codziennej modlitwy. Mam prośbę, abyśmy modlili się w duchowej łączności z pozostałymi osobami – jest to tzw. modlitwa wstawiennicza, tzn. „ja modlę się również za osoby polecane przez innych uczestników modlitwy, a oni modlą się za osoby polecane przeze mnie”. Taka modlitwa bardziej nas jednoczy i bardziej wyprasza Boże łaski. Bądźmy wierni i wytrwali w tej modlitwie. Można pobrać teksty modlitw tutaj: modlitwy o nawrócenie .

Mimo, że nie znamy się nawzajem to łączy nas wspólna troska i modlitwa. Jesteśmy w duchowej jedności ze sobą. Ja modlę się za innych i proszę o modlitwę za mnie i wierzę, że towarzyszy mi ich modlitwa.

Imiona do modlitwy można przesyłać co miesiąc przed 13 dniem miesiąca na skrzynkę intencji: intencje – 13 dzień. Będą one wyczytywane i dołączane do modlitwy różańcowej. W tych intencjach jest sprawowana Eucharystia każdego 13 dnia miesiąca.

Zachęcam do łączenia się z nami przez transmisję od godz. 17.00 na youtube https://www.youtube.com/channel/UCRsaJ1qmTi09qj9P3BGm-Yw/featured.

Ze swojej strony staram się codziennie modlić w Waszych intencjach dziesiątką różańca.

Z modlitwą za Was, Wasze dzieci, wnuki i wszystkich potrzebujących Bożej łaski.

Z kapłańskim błogosławieństwem. Z Panem Bogiem.    

 Ks. Robert Pawlak.