Ogłoszenia 1 listopada 2015 Uroczystość Wszystkich Świętych

Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych- msze święte tak jak w niedzielę. Przed mszą o 16.00 modlitwa z czytaniem wypominek i msza święta zbiorowa w ich intencji. Do przyszłej niedzieli codziennie również w czwartek o 7.00 podobny schemat przed mszą czytanie wypominek za zmarłych – i msza zbiorowa.

– Jutro  wspomnienie wiernych zmarłych -msze święte o 9.00; 11.00 Po mszy o 18.00 procesja w kościele z czytaniem wypominek. Można  jeszcze zgłaszać zmarłych do modlitwy wypominkowej.  Wypominki roczne -od przyszłej niedzieli wypominki podzielone na części będą  czytane na mszach świętych podczas modlitwy wiernych. Na tablicy ogłoszeń możemy odnaleźć naszych bliskich -w której są grupie.

– Przypominam o możliwości uzyskiwania odpustów za zmarłych od dziś do przyszłej niedzieli. Znamy warunki: nawiedzenie cmentarza -modlitwa w intencjach Papieża -i warunki zwykłe :stan łaski uświęcającej , komunia .

– W tygodniu pierwszy piątek miesiąca -przed południem odwiedzę chorych z sakramentami. O 15.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do spowiedzi od 17.00 /będzie spowiednik/ szczególnie tych , którzy w najbliższym czasie mają msze święte zamówione – by móc ofiarować komunię za tych których kochamy.

– Za tydzień przeżywać będziemy niedzielę solidarności z kościołem prześladowanym -poprzez modlitwę i ofiary chcemy wspierać naszych braci i siostry .

– Za tydzień w niedzielę po mszy świętej o 11.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami- proszę o przyniesienie deklaracji.

– Świątynię do liturgii przygotowały :Beata Żaroń Bogusława Szczygiel Irena Ładno . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę.

– Zachęcamy do lektury tygodników -Gościa i Idziemy.

 

 

Dzień    Intencje 3 listopada- 9 listopada

 

 3XI  /wt/

 

 18.00 +  zbiorowa za zmarłych
 4 XI /śr/

 

18.00  +  zbiorowa za zmarłych
  5 XI /czw/ 7.00    +  zbiorowa za zmarłych
  6 XI /pt/

 

18.00   +  zbiorowa za zmarłych
  7 XI /sb/

 

18.00   +  zbiorowa za zmarłych

 

   8 XI  niedziela

 

9.00  + Stanisława Mariannę Gut Artura Jana Jędrysa

11.00 za Parafian/

16.00  + zbiorowa za zmarłych

 9 XI /pon/

 

 18.00  w intencjach pielgrzymów do Lichenia i ich rodzin