Ogłoszenia 1 października XXVI Niedziela Zwykła

We wtorek przypada święto archaniołów Michała Gabriela i Rafała, w środę św,Franciszka; w czwartek św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.                                                                                                                             -W sobotę o 5.50 wyruszy autokarowa pielgrzymka  do Gietrzwałdu i Glotowa.                                                                                                                                  –  Zapraszamy do wspólnej  modlitwy różańcowej – w niedziele o 16.00 ; w dni powszednie o 17.00. Program nabożeństw na tablicy ogłoszeń. We wtorki i czwartki prowadzą dzieci , kandydaci do bierzmowania roczników 2001 ,2002 są również zaproszeni w wyznaczone dni .W pierwszą sobotę  w łączności z modlącymi się na różańcu przy granicach modlitwa różańcowa w naszej parafii o godz. 14.00 . w związku z pierwszą niedzielą miesiąca będziemy mogli  przyjąć komunię świętą  wynagradzającą. Nie ma w tym dniu nabożeństwa o 17.00                                                                                                                – W pierwszy piątek miesiąca przed południem  ks. Proboszcz odwiedzi chorych z sakramentami. Po południu od 17.00 możliwość spowiedzi – będzie spowiednik. Po mszy świętej prowadzona godzinna modlitwa adoracyjna z błogosławieństwem indywidualnym uczestników- następnie adoracja do 21.00.                                                                                                                                        – Z zapowiedzi: Przed naszą wspólnotą 13 X odpust Bł. Honorata  , a przed nim 11 i 12 X rekolekcje przygotowujące  nas do odpustu i do nawiedzenia Maryi w wizerunku  jasnogórskim 24 X. Zaplanujmy ten czas dla siebie i naszych rodzin, by nikogo nie zabrakło-zapraszajmy tych , którzy sie oddalili . Program rekolekcji na stronie parafii w zakładce -‘ Planowane wydarzenia’. Rekolekcje poprowadzi paulin O. Waldemar Kowalczyk.                                                                                                                               – Spotkanie wstępne dla młodzieży roczników 2001 , 2002 i rodziców po mszy o 11.00 w przyszłą niedzielę.                                                                                                                                                           – Za tydzień ofiary z tacy przeznaczone są na dom św. Faustyny.                                                                                                                                  –  Świątynie do liturgii przygotowały : Wanda Pękacka , Dorota Pękacka , Ewa Wieczorkiewicz , Lidia Łojek,  Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie  kwiatów. W tym tygodniu prosimy rodziny z ul. Konwaliowej i Optymistów. w przyszłym z ul . Jaśminowej.                                                                                                                        – Za tydzień niedziela papieska – przed świątynią zbiórka na fundację “Dzieło nowego tysiąclecia” wspierającą stypendiami uzdolnioną młodzież.

-Zachęcamy do lektury tygodników : Gościa i Idziemy

 

 

 

 

Dzień         Intencje            3-9 października

 

  3 X /wt/  17.30  +  Wacława Mariannę Stanisławę Ryszarda Janczak Mariannę Ludwika Domańskich
   4 X /śr/

 

17.30  + Jana Stefanię Jackiewicz
  5 X /czw/  17.30  w 10 rocznice Agnieszki i Sławomira
  6 X / pt  17.30   + w 20 rocznice Joanny Andrzeja Szwajkowskich

 

  7 X /sb/ 17.30   + Stefanię Bronisława Ładno
   8 X niedziela

 

  9.00  + Aleksandra Woźnicę

11.00  za Parafian

16.00 + Jadwigę Rek

   9 X /pon/ 

 

   17.30 +   w 36 rocznicę sak. małżeństwa Małgorzaty Mirosława Zgutka