Ogłoszenia 10 sierpnia XIX Niedziela Zwykła

-W piątek Ur. Wniebowzięcia N.M.Panny w tradycji ludowej M.B.Zielnej .Będzie to dzień naszego dziękczynienia za dar plonów. Możemy przynieść wiązanki złożone z kwiatów ,ziół zbóż które zostaną pobłogosławione. Tego dnia w naszej diecezji odbywać się będą uroczystości w Ossowie i Radzyminie   związane    z 94 rocznicą Bitwy Warszawskiej. Msze święte 9.00 ;11.00 ,16.00 Tego dnia nie ma postu.

– Są wolne intencje. Na stronie internetowej naszej Parafii możemy sprawdzać te które zamawialiśmy jak również sprawdzić kiedy są wolne. Jest zmiana –dni poszczególnych miesięcy podświetlone na niebiesko oznaczają iż w te dni intencje zostały przyjęte- natomiast dni oznaczone na czarno oznaczają brak intencji. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

-Zachęcam do lektury tygodników: W Gościu – Bóg na czerwonym dywanie-o walce na śmierć i życie z fanką ,konsekwencjach sławy oraz o przedmiotach wracających jak bumerang opowiada wokalistka zespołu Ace of base Jenny Berggen; W Idziemy –Kiedy pacjent przegrywa -22 stacje Caritas po 22 latach wzorowej działalności pozostały bez kontraktu z NFZ

– Serdeczne podziękowania składamy wszystkim rodzinom, osobom które złożyły ofiary na przyszłe inwestycje parafialne.Łącznie przekazaliście 16190. Za dary serca Bóg zapłać. Mamy nadzieję że do grona rodzin i osób podejmujących odpowiedzialność za to miejsce dołączą inni w miarę swych możliwośći

– Świątynię do liturgii przygotowały: Agnieszka Gniado,Elżbieta Książek Zofia Lipiak,Elżbieta Wawer.Za sprzątanie i ofiare na kwiaty dziękujemy.