Ogłoszenia 10 września XXIII Niedziela Zwykła

– W czwartek przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego , w piątek wspomnienie M.B Bolesnej.

– Przypominam i zapraszam schole młodszą i starszą oraz ministrantów do uczestnictwa we wspólnym wyjeździe do Spały w dn.  9 IX – 1X. Informacje i zgłoszenia u P. Agnieszki Organistki.

– Osoby które zapisały się na pielgrzymkę do Gietrzwałdu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wpłatę .

– Zaproszenie -21 października w sobotę po uroczystościach odpustowych Bł. Honorata pod jego patronatem  Rada Duszpasterska i Caritas zapraszają na bezalkoholowy bal . Zapisy i informacje szczegółowe u Zbigniewa Bąka.

– Świątynię do liturgii przygotowały : Grażyna Dobosz  i Krystyna Brześkiewicz .  Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty . W tym tygodniu zapraszamy z ul. Żwirowej   13, 15,15 a 15 b , 17,17 c. W przyszłym  z ul .Żwirowej 15 a , 19 a . 19 b, 21 , 21 ą .

– W minionym tygodniu została zaimpregnowana posadzka kościoła. Dziękuję bardzo za wyniesienie i wniesienie ławek : Janowi Jakubowskiemu, Pawłowi Laskusowi , Zbigniewowi Bąk, Jackowi Adamcowi , Grzegorzowi Kozłowskiemu . Największe podziękowania kieruję do Pana Pawła Woźnicy za czyszczenie posadzki przed położeniem impregnatu i czuwanie  nad solidnym położeniem impregnatu . Dziękuję za pomoc w tej pracy Panu Tadeuszowi Bakule. Bardzo dziękuję za dwukrotne kładzenie impregnatu  :Pawłowi Laskusowi , Pawłowi Woźnicy, Zbigniewowi Bąk  .

– Zachęcam do lektury tygodników : Idziemy i Gościa.

– Wczoraj we mszy świętej pogrzebowej modliliśmy się za + Karola Gańko – teraz polećmy go Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 

Dzień         Intencje                   12- 18 września

 

  12 IX /wt/  18.00 wolna
   13 IX /śr/

 

18.00   + Kazimierę Stanisława Zawadzkich
 14 IX /czw/  7.00 wolna
  15 IX / pt  18.00   + Wiktorię Józefa Kulma Mariannę Gańko

18.30  dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Aleksandry Woźnica

   16 IX /sb/   17.00 ślubna:   Szymanowski – Kwiatkowska

18.00 +  zmarłych z r. Gadomskich Czesława Miętusa

   17 IX niedziela

 

  9.00   +   Roberta Wojciechowskiego

11.00  za Parafian  / doł Elżbieta Lejman/

16.00 + Tadeusza Mirosa w 16 rocznicę śmierci

   18 IX /pon/ 

 

   18.00 +  Andrzeja Jarosława Lejman ???