Ogłoszenia 11 stycznia Niedziela Chrztu Pańskiego

-Niedzielą chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia. W roku liturgicznym są okresy mające własny charakter –oprócz nich pozostają 33-34 tygodnie w które nie obchodzi się szczegółowej tajemnicy Chrystusa ale wspomina się całe misterium Chrystusa zawłaszcza w niedziele ten czas nazywa się okresem zwykłym

– Dziś po mszy o 16.00 zapraszamy rodziny , dzieci do kolędowania Jezusowi przy żłóbku.

– We wtorek o 19.00 na plebanii spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci klasy III.

– Plan kolędy:

Poniedziałek 12 I od 15.00 ul. Szkolna –mieszkania przy Szkole a następnie od nr.30 do 4 oraz ul. Zaciszna

wtorek 13 I od 15.00 Parkowa od ul. Starzeńskiego do torów /bez rodzin  od Polnej.

środa 14 I od 15.00 Strażacka Parkowa –majątek Szkolna Krótka

czwartek 15 I 15.00 ul.wspólna od nr 84a po obydwu stronach do nr.64 -93

piątek  16 I 15.00 ul. Wspólna od nr. 62i 91do nr 32-45

sobota 17 I 9.00 ul.Wspólna od nr 30 i 39 a do nr 1i 2 , ul. Sosnowa – oraz rodziny od ul Polnej

poniedziałek 19 I 15.00 budynek PKP Mazowiecka od lasu do nr 40.Dziękujemy za ofiary złożone podczas kolędy przeznaczone na realizację projektu prezbiterium. Obecnie są wykonywane elementy do wystroju  fundowane przez rodziny. Pozostało jeszcze kilka elementów które można ufundować-zainteresowane rodziny proszę o kontakt.

-Zachęcamy do wspierania dzieł Caritas poprzez przekazanie 1 % przy rozliczeniach. Z  regału  w kruchcie możemy wziąć ulotki informujące jak to zrobić.

-3 lutego zamierzamy rozpocząć kurs przedmałżeński- proszę o zgłaszanie się zainteresowanych

-Są wolne intencje mszy świętych -w tygodniu. Osoby które zamówiły intencje w pon. 9III w rekolekcje wielkopostne proszone są o zgłoszenie się do zakrystii.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Barbara Czajka, Małgorzata Serafin ,Iwona Henryk Chodniewicz, Elżbieta Rek Za sprzątanie , odśnieżanie i ofiarę na ogrzewanie dziękujemy.