Ogłoszenia 11 stycznia Niedziela Chrztu Pańskiego

-Niedzielą chrztu Pańskiego kończymy okres Bożego Narodzenia. W roku liturgicznym są okresy mające własny charakter –oprócz nich pozostają 33-34 tygodnie w które nie obchodzi się szczegółowej tajemnicy Chrystusa ale wspomina się całe misterium Chrystusa zawłaszcza w niedziele ten czas nazywa się okresem zwykłym

– Dziś po mszy o 16.00 zapraszamy rodziny , dzieci do kolędowania Jezusowi przy żłóbku.

– We wtorek o 19.00 na plebanii spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci klasy III.

– Plan kolędy: Poniedziałek 12 I od 15.00 ul. Szkolna –mieszkania przy Szkole a następnie od nr.30 do 4 oraz ul. Zaciszna                                                                                                               —wtorek 13 I od 15.00 Parkowa od ul. Starzeńskiego do torów /bez rodzin  od Polnej.                     –środa 14 I od 15.00 Strażacka Parkowa –majątek Szkolna Krótka                                                  –czwartek 15 I 15.00 ul.wspólna od nr 84a po obydwu stronach do nr.64 -93                                  —piątek  16 I 15.00 ul. Wspólna od nr. 62i 91do nr 32-45                                                                   –sobota 17 I 9.00 ul.Wspólna od nr 30 i 39 a do nr 1i 2 , ul. Sosnowa – oraz rodziny od ul Polnej                                                                                                                   – poniedziałek 19 I 15.00 .Dziękujemy za ofiary złożone podczas kolędy przeznaczone na realizację projektu prezbiterium. Obecnie są wykonywane elementy do wystroju  fundowane przez rodziny. Pozostało jeszcze kilka elementów które można ufundować-zainteresowane rodziny proszę o kontakt.

-Zachęcamy do wspierania dzieł Caritas poprzez przekazanie 1 % przy rozliczeniach. Z  regału  w kruchcie możemy wziąć ulotki informujące jak to zrobić.

-3 lutego zamierzamy rozpocząć kurs przedmałżeński- proszę o zgłaszanie się zainteresowanych

-Są wolne intencje mszy świętych -w tygodniu. Osoby które zamówiły intencje w pon. 9III w rekolekcje wielkopostne proszone są o zgłoszenie się do zakrystii.

-Świątynię do liturgii przygotowali: Barbara Czajka, Małgorzata Serafin ,Iwona Henryk Chodniewicz, Elżbieta Rek Za sprzątanie , odśnieżanie i ofiarę na ogrzewanie dziękujemy.