Ogłoszenia 12 kwietnia Niedziela Miłosierdzia

-Dziś Święto Miłosierdzia –msze o 8.00, 11.00 ;16.00. O 15.00 w godzinie Miłosierdzia modlić się będziemy w intencjach które przyniesiemy- za modlitwę koronką przed Najświętszym. Sakramentem możemy uzyskać odpust zupełny..

– Przypominamy wszystkim o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej- możliwość spowiedzi pół godziny przed mszą świętą

-PZC dziękuje wszystkim którzy wsparli działania zespołu i informuje ,że z części zebranych środków  zostały przygotowane i dostarczone na święta paczki żywnościowe rodzinom potrzebującym z parafii .Pozostałe środki zostaną przeznaczone na dalszą pomoc. Dziś też przypada święto Caritas –wszystkim podejmującym posługę i tym którzy ich wspierają życzymy wiele radości z pomagania innym  oraz wielu  łask Bożych.

– We wtorek o 19.00 ostatnie spotkanie formacyjne rodziców dzieci III klasy. Proszę o dostarczenie metryk chrztu..

– W piątek o 19.00 próba kandydatów do bierzmowania-obecność obowiązkowa.

– W tygodnikach polecamy: Gościu- Detektywi od płodności-artykuł o naprotechnologii jako metodzie leczenia niepłodności  ; Idziemy-Projekt nie do przyjęcia- dlaczego rządowy projekt o In vitro jest nie do przyjęcia?

– Dziś o 17.00 przy plebanii zbiórka osób na przejażdżkę przygotowującą na pielgrzymkę rowerową w sierpniu

– Świątynie do liturgii przygotowały: Władysława Miętus, Grażyna Makos , Ewa Kubicka, Beata Możdzonek. Za sprzątanie i ofiarę dziękujemy.