Ogłoszenia 14 maja V Niedziela Wielkanocna

W poniedziałek msza święta o 17.00; we wtorek uroczystość św. Andrzeja Boboli męczennika patrona Polski – msza o 18.00. W czwartek msza o 18.00 z dziećmi przeżywającymi biały tydzień.

– Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych – w niedziele o 16.00 ;w dni powszednie o 18.00. Odwzajemniajmy dziecięcą miłością matczyną troskę Maryi o nas w śpiewie litanii loretańskiej.

– Kandydaci do bierzmowania zgłaszają się na egzamin w środę lub piątek w godzinach kancelarii. Spotkanie najbliższe wszystkich w przyszłym tygodniu.

– W piątek od 17.00 spowiedź dzieci rocznicowych i ich  bliskich. W niedzielę 21 maja  o 9.30 dodatkowa msza święta w pierwszą rocznicę pierwszego pełnego uczestnictwa dzieci.

– Zapowiedzi :Jacek Mateusz Kowalczyk kawaler Par. św. Klemensa  w Warszawie i Agnieszka Anna Książek panna parafii tutejszej ; Emil Dąbrowski kawaler parafii Matki Łaski Bożej i Diana Wojdyga panna parafii tutejszej.

– Świątynię do liturgii przygotowały mamy dzieci komunijnych dziękujemy za sprzątanie i wystrój . Dziękujemy  rodzicom dzieci komunijnych  ,tatusiom i mamom ,którzy zatroszczyli się  o teren  przykościelny. Daliście przykład  dzieciom pokazaliście , że to jest dom o który dbacie. Szczególne podziękowanie kieruję do Pana Michała Zająca , Pana Adama Kowalczyka i Jarosława Siporskiego. W tym tygodniu prosimy o troskę rodziców dzieci rocznicowych . W przyszłym mieszkańców ul. Mazowieckiej 15, 19, 40 , 44, 25 a

Dzień          Intencje             16-22 maja

16 V /wt/ 18.00  + Stanisława Rudnickiego Mariannę Rokicką Józefa Jadwigę Zbigniewa Niemczak

17 V /śr/