Ogłoszenia 14 sierpnia 2016 XX Niedziela Zwykła

– Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Maryi – msze święte :8.00; 9.30;11.00.Przed błogosławieństwem na każdej mszy obrzęd błogosławieństwa kwiatów , ziół. W tym dniu pamiętajmy o uczczeniu bohaterów poległych w wojnie z bolszewikami. W naszej diecezji na cmentarzach w Ossowie i Radzyminie odbędą się uroczystości.

– Zapowiedzi : Marcin Dobosiewicz kaw. par. tut. i Anna Teresa Świderska panna par .Nar. N. M. P. w Mińsku Maz.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na posadzkę świątyni. Ofiary złożyli: Dariusz Agnieszka Maciążek, rodzina Mankiewicz. Janina Czesław Seroczyńscy, Ewa Andrzej Kolc, Bożena Przemysław Nowowiejscy, Wiesław Danuta Woźnica Teresa Pogorzelska.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Stanisława Krendler , Michał Ostaszewskii. Dziękujemy za  sprzątanie i ułożenie kwiatów.

– Zachęcamy do nabycia tygodników : Gościa i  Idziemy.

– Pielgrzymi  naszej Parafii z ks. Proboszczem łączą się z nami i pozdrawiają modląc się dziś przed  wizerunkiem Matki Jasnogórskiej .

Dzień    Intencje  9 – 15 sierpnia
    16 VIII /wt/ 18.00 + Jadwigę Antoniego Puchalskich
    17 VIII /śr/  18.00   + Zofię Stanisława Dróżdż
  18 VIII /czw/    7.00