Ogłoszenia 15 listopada 2015 XXXIII Niedziela Zwykła

– W tygodniu przypadają liturgiczne wspomnienia : w poniedziałek Najświętszej  Maryi Panny Ostrobramskiej; w środę Bł. Karoliny Kózkówny; w sobotę ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

– Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny. Przed błogosławieństwem na każdej mszy świętej Akt poświęcenia Chrystusowi Królowi Wszechświata – za odmówienie publiczne możemy uzyskać odpust zupełny.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Agnieszka Gniado Marzena Wawer Elżbieta Wawer Zofia Lipiak. Dziękujemy bardzo za sprzątanie ułożenie kwiatów.

– Ofiary na inwestycje parafialne złożyli: Jolanta Daniel Górzyńscy, Małgorzata Paweł Kowalczuk, Beata Bartosz Orlińscy. Dziękujemy bardzo. Kowalczuk, Beata Bartosz Orlińscy. Dziękujemy. bardzo.

Dzień    Intencje 17 listopada- 23 listopada

17XI  /wt/

18.00  dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog.dla rodziny
 18 XI /śr/