Ogłoszenia 15 maja Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny czas w którym Kościół zachęca swe dzieci do komunii wielkanocnej. Dziś można uzyskać odpust zupełny za udział w śpiewie hymnu  O Stworzycielu. Jutro uroczystość św. Andrzeja Boboli patrona Polski.  . W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

– Przypominam i zapraszam na  nabożeństwa majowe w dni powszednie po mszy świętej , w niedziele o 16.00.

-We wtorek po mszy świętej o 18.00 nabożeństwo majowe na które szczególnie zapraszam dzieci rocznicowe z rodzicami . Po nabożeństwie spotkanie, próba i spowiedź przed rocznicą dzieci w przyszłą niedzielę na mszy o 11.00

– Również we wtorek o 16.00 próba dla dziewcząt starszych tzw, bieli i sypiących kwiaty w czasie procesji Bożego Ciała. Mam nadzieję ,że w roku jubileuszu chrztu Polski nikogo nie zabraknie by wyznać wiarę w Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na inwestycje.

– Świątynię do liturgii przygotowali :Teresa Pogorzelska , Joanna Michał Bartniccy, Barbara Milena Niemczak. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.   Milena Niemczak. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.

– Za tydzień przed kościołem ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc operację oka trzyletniej Anielki Płochockiej.

 

 

Dzień    Intencje  17 – 23 maja

 

    17 V /wt/ 18.00 rez.
    18 V /śr/

 

18.00 +  Alinę Chlustacz w rocznicę śmierci  i Eugeniusza
  19 V /czw/

 

  7.00 wolna
   20 V /pt/  18.00   + Józefa Stanisławę Niedźwieckich
    21 V /sb/

 

18.00  + Stanisławę Marcjannę Aleksandrę Miros
   22  V  /niedziela/

 

   Wyp.4/ 8.00  +   Bronisławę Tadeusza  Linde Irenę Zdzisława Ładno Henryka Kuczyńskiego

Wyp. 5   /  11.00  w intencji dzieci rocznicowych

Wyp. 6 /  16.00  +    Małgorzatę Larkowską Stefana Skowrońskiego

   23 V /pon/  

 

18.00   + Ewę Aleksandra Chomka