Ogłoszenia 15 marca IV Niedziela Wielkiego Postu

– Dziś o 17.30 spotkanie dla wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w pomoc organizowania ŚDM  w 2016.

– W czwartek uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza święta o godzinie 7.00. Tego dnia przypada 10 rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza Arcybiskupa Henryka –pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

– Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych :gorzkie żale –w niedziele o 16.00 ;droga krzyżowa dla dzieci w piątek o 16.30 ; dla dorosłych , młodzieży 18.30.  W piątek 27 III pragniemy zorganizować drogę krzyżową ulicami Chrośli. Do przeczytania rozważań stacji poprosimy przedstawicieli : strażaków ,ministrantów , Caritasu , PRD i po jednej osobie z róż różańcowych .

– W sobotę msza święta przeniesiona jest z godziny 18.00 na 17.00

– W tygodnikach polecamy: W Gościu- Chcę być dobrym katolikiem-o szwedzkim pastorze, który zostanie katolikiem. W Idziemy- Konwencja przemocowa- psychiatra  dr. Ewa Piesiewicz- Grzonkowska mówi –jeśli dziecko w przedszkolu ma być uczone masturbacji, to jest przemoc.

– Ponadto chciałbym zachęcić do korzystania ze stron internetowych katolickich-takich jak:wiara.pl;katolik.pl; opoka.pl ;Kai.pl . Mateusz i społecznych: dla polski; fronda; republika. Wymienione strony umieszczone są na tablicy ogłoszeń.

-Świątynię do liturgii przygotowały :Wiesława Kaczmarczyk, Anna Wojdyga, Irena Falińska . Za sprzątanie i ofiarę na ogrzewanie dziękujemy.