Ogłoszenia 15 października XXVIII Niedziela Zwykła

– Przypominam i zapraszam na nabożeństwa różańcowe- w dni powszednie o 17.00  – w niedziele o 16.00 .

– W środę msza święta o 16.30 a po niej różaniec- przepraszam za tę zmianę.

– W przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji misji- ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby misji.

– Na stolikach za ławkami  możemy dołączyć do grona osób popierających obywatelski projekt “zatrzymaj aborcję”. Wystarczy wpisać imię , nazwisko, pesel i adres. Dołóżmy swą “cegiełkę “w budowę cywilizacji miłości jak nas uczył św. Jan Paweł II.

– Zachęcam do lektury tygodników :Idziemy i Gościa niedzielnego. Z tego regału możemy też wziąć dwa rodzaje kartek na wypominki za zmarłych – jedną na wypominki roczne -drugą na mszę zbiorową w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.

– Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie dla rodziców i młodzieży roczników 2001, 2002 zainteresowanych przygotowaniem do sakramentu bierzmowania. Jest to szansa dla tych, którzy z różnych względów nie uczestniczyli w spotkaniu dwa tygodnie temu.

– W imieniu scholanek i ministrantów dziękuje PZC za dofinansowanie wyjazdu do Spały. Dziękuję też uczestnikom pielgrzymki do Gietrzwałdu – msza święta w intencjach waszych będzie w niedzielę 19 listopada o godz. 9.00.

– Dziękujemy za jesienne , kwartalne ofiary od rodzin na posadzkę  i pompy ciepła.

Świątynię do liturgii przygotowały :”Ewelina Wróbel ,Dorota Sobotka , Anna Idźkiewicz, Sylwia Miszczak. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z ul Wrzosowej 1, 2,3,2 a,6. W przyszłym z ul . Wrzosowej 8,11,10,12, 15.

– Zachęcam do zapoznania się z programem Nawiedzenia naszej  Parafii przez kopię Jasnogórskiej Matki- na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej parafii – w zakładce planowane wydarzenia,

Dzień          Intencje            17-23 października

 

  17 X /wt/  17.30  +  Jadwigę Karwowską
   18 X /śr/

 

16.30  + Lecha Leona Wicika
  19 X /czw/   17.30  + Janinę Józefę Adama Woźniców
  20 X / pt 17.30  + Marcina Nowickiego zm. z rodzin Niemczak, Nowickich

 

  21 X /sb/ 17.30   +  Stanisława Jadwigę Henryka Mirosz
   22 X niedziela

 

  9.00   + Leokadię Kobza

11.00  za Parafian   jubileuszowa  w  40 rocznicę sak. małż. Teresy i Józefa

16.00 +  Mariana Bąka w 9 rocznicę śmierci Feliksa Helenę Bąk

   23 X /pon/ 

 

   17.30 +  Józefa Domańskiego