– Ogłoszenia 16 lipca XV Niedziela Zwykła

 – W sobotę o 8.30 zbiórka ministrantów , scholanek biorących udział w spływie kajakowym. Zapraszam – mamy jeszcze 2 wolne kajaki więc można dołączyć. Zabieramy prowiant , kiełbaski na ognisko. Ufam, że będzie sprzyjająca pogoda.

– Jutro w poniedziałek na 7.30 proszę o pomoc z 10 mężczyzn w przeniesieniu ławek do P. Drożdż. Proszę o zgłoszenie się dziś do mnie. Jutro prace związane z kładzeniem posadzki rozpocznie zamówiona firma. Msze święte w tygodniu w kościele – z tym ,że wejście drzwiami od kaplicy bocznej. Za tydzień msze w kościele -będziemy mogli uczestniczyć trochę w świątyni i na zewnątrz.

– Zapowiedzi :Łukasz Woźnica kawaler parafii tutejszej i Wioleta Wieczorek panna parafii Zwiastowania Pańskiego w Zamieniu

– Świątynię do liturgii przygotowały: Teresa Książek , Alicja Gocman , Jadwiga Gocman, Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów. Agnieszka Szatańska W tym tygodniu w związku z kładzeniem posadzki  zawieszamy dyżury sprzątania.

– Serdeczne podziękowania w imieniu wspólnoty parafialnej  kieruję do Piotra Pióro i Piotra Wieczorka . Rok temu  z innymi rodzicami dzieci komunijnych pomalowali świątynię , a jakiś czas temu zgłosili się do mnie z propozycją – że dokończą  malowanie  i to wykonali tzn. pomalowali kruchtę kościoła. Bardzo dziękujemy . Dziękuję też Annie Pióro za pomoc w sprzątaniu  po pracach malarskich.

– Dziękujemy za ofiary na posadzkę.

– Zachęcam do lektury tygodników: Gościa i Idziemy.

.

Dzień          Intencje                18-24 lipca

 

  18 VII /wt/ 18. 00  + Tadeusza Perdyłę
   19 VII /śr/

 

 18.00 +  Jana Stanisławę Przybyłowskich Wiesławę Ciąćka Zofię Czesława Kowalczyk
  20 VII /czw/  7.00 wolna
   21 VII/pt   18.00  + Czesława Górnika
   22 VII /sb/ 18.00 +   Andrzeja Chomkę
   23 VII niedziela

 

  8.00   +  Annę Tadeusza Witanowskich

9.30 +  Apolinarego Jadwigę Stanisława Guzek Wiktorię Władysława Augustyniak

11.00  za Parafian

   24 VII /pon/  

 

  18.00  + Ryszarda Bartnickiego /od uczestników pogrzebu/