. Ogłoszenia 17 lipca 2016 XVI Niedziela Zwykła

UWAGA – W niedzielę 24 lipca tuż przed wspomnieniem św. Krzysztofa -Patrona kierowców i podróżujących- po każdej z mszy świętych poświęcenie pojazdów. W ramach akcji ” 1grosz za kilometr”  będziemy  mogli ofiarami wspomóc misjonarzy w zakupie samochodów i innych środków transportu.

– Ponawiam prośbę o odbieranie  wejściówek na centralne wydarzenie w Diecezji 23 lipca przy Seminarium Duchownym w Warszawie – Tarchominie. Zapraszam młodzież , również kandydatów do bierzmowania do uczestnictwa w tym wydarzeniu- proszę o zgłaszanie się do mnie.

– W środę odbyło sie spotkanie młodzieży i rodziców dotyczące uczestnictwa w ŚDM w Krakowie. Proszę o zgłoszenie się tych , których nie było , za którzy zadeklarowali swój udział poprzez zaliczkę.

– Bardzo dziękuję za wczorajszą pracę Panom , którzy przenosili ławki konfesjonały i je ustawili. Janowi Jakubowskiemu, Dariuszowi Dębickiemu, Jerzemu Maliszewskiemu Jackowi Klimkowi , Jerzemu Dróżdż Zbigniewowi Bąk  i Panu Władysławowi Dróżdż. Bardzo dziękuję Paniom , które bardzo pięknie usunęły kurz i napełniły świeżością wnętrze: Halina Twardowska Stanisława Jakubowska , Cecylia Bąk i Paulina Jakubowska  Za ułożenie wykładziny dziękuję ; Tadeuszowi Chomka Zbigniewowi Bąk. Dziękuję Panu Janowi Wocial za ułożenie gresu w zakrystii.

– Dziękujemy za kwartalne , letnie ofiary , które przeznaczamy na zakup kamienia do kościoła.

– Zachęcam do lektury tygodników: Gościa i  Idziemy.

– Jak zauważyliśmy posadzka świątyni została wyłożona wykładziną remontową. Zmienia się więc sposób sprzątania – nie będzie zmywania ale tylko odkurzanie , oprócz prezbiterium .Poszukujemy odpowiedniego odkurzacza , którym mogłyby sprzątać grupy.

– 19 lipca o godz. 19.00 w domu kultury zebranie mieszkańców Chrośli – Północ  – wybory sołtysa i rady sołeckiej. 20 lipca o 19.00 -wybory sołtysa i rady sołeckiej Chrośli- Południe

 

 

Dzień    Intencje  19  – 25 lipca
    19 VII /wt/ 18.00 w intencjach tworzących V różę św. Franciszka
    20 VII /śr/  18.00   + Czesława Górnika , zmarłych z r. Górnik , Woźnica
  21 VII /czw/    7.00  wolna
   22 VII /pt/  18.00   +  Jana Mariannę Pazio
    23 VII /sb/   18. 00  + Andrzeja Chomkę
   24 VII /niedziela/     Wyp.9/ 8.00  +  Stefanię Antoniego Zatorskich Annę ŁagunaWyp. 10/  9.30  +   Annę Jana Witanowskich

Wyp. 11 / 11.00   za Parafian

  25 VII /pon/    18.00   + Apolinarego Jadwigę Stanisława Guzek  Wiktorię Władysława Augustyniak