Ogłoszenia 17 września XXIV Niedziela Zwykła

– W czwartek przypada święto Mateusza Apostoła , w sobotę św. Pio.

– Od jutra do środy w godz. od 8.00 – 9.00 można będzie w kancelarii zamówić intencje na 2018 rok.

– W przyszłą niedzielę na mszy o 11.00 poświęcenie różańców dzieci klasy III i błogosławieństwo tych dzieci przygotowujących się do sakramentów pokuty i eucharystii. Trwa inicjowanie modlitwy rodzinnej w domach dzieci klasy trzeciej . Na stoliku za ławkami możemy wpisać się na ten tydzień lub przyszły , by zaprosić księdza proboszcza do naszego domu. W przyszłą niedzielę na mszę przynosimy deklaracje.

– Po mszy  spotkanie żywego różańca i modlitwa różańcowa.

-Również w przyszłą niedzielę po mszy świętej spotkanie informacyjne dla wyjeżdżających do Spały . Schole i ministranci mogą dołączyć jeszcze do wyjazdu.

– W czwartek o 19.00 spotkanie Parafialnej rady duszpasterskiej..Zapraszam.

–  Świątynię do liturgii przygotowały : Barbara Ićkiewicz i Magdalena Abramowicz- Romaniuk . Dziękujemy bardzo za sprzątanie. W tym tygodniu zapraszamy z ul Żwirowej 15 a , 19 a . 19 b, 21 , 21 a  . W tym tygodniu zapraszamy z ul. Żwirowej 17f,23, 23 a ,27.

– Zachęcam do lektury tygodników : W Gościu-o najnowszym wywiadzie z Papieżem Franciszkiem . w Idziemy- Kultura niepodległa? ks. Dariusz Kowalczyk próbuje  odpowiedzieć : czemu  niektórzy nazywają kulturą to co jest jej zaprzeczeniem?

– Komisariat policji w Halinowie  ostrzega przed oszustami działającymi na tzw. “wnuczka”

– W imieniu szkolnej społeczności zapraszam -.od 14.00 gala ziemniaczaną przy  Szkole podstawowej w Rudzie.

Dzień         Intencje                   19- 25 września

19 IX /wt/  18.00  + Mirosława Woźnicę
   20 IX /śr/

18.00   +  Konrada Mirosza