Ogłoszenia 18 czerwca XI Niedziela Zwykła

– Trwa Oktawa uroczystości Bożego Ciała – codziennie do czwartku przedłużamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o adorację , uwielbienie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W czwartek po mszy o 18.00 na zakończenie oktawy procesja . Zapraszam asystę : dzieci , młodzież , dorosłych- uczcijmy Chrystusową obecność .W tym dniu poświęcamy przyniesione wianki. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie ma postu. W sobotę 24 VI uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

– Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała . Dziękuję , tym którzy przygotowali ołtarze : a więc mieszkańcom Rudy , Bykowizny , Chrośli i rodzinie strażackiej z OSP w Rudzie.. Dziękuję za wasz czas, piękne przygotowanie tych naszych przystanków w procesji. To wasz czyn miłości wobec Jezusa , który niech Wam błogosławi.

– W środę o 18.00 msza święta dla schol starszej i dziecięcej oraz  ministrantów na zakończenie roku służby przy ołtarzu. Po mszy poczęstunek i niespodzianka . Zapraszam serdecznie wszystkich wraz z rodzicami.

– W środę i czwartek od 17.30  spowiedź na zakończenie roku szkolnego – przed wakacjami . W piątek o 7.45 msza święta dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w minionym roku.

– Za tydzień zbiórka na budowę domu dla dzieci niepełnosprawnych w Nowym Zglechowie.

— Świątynię do liturgii przygotowali : Elżbieta Zagańczyk  Aneta Zagańczyk Elżbieta Bakuła  Karol Szuba . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie z ul. Mazowieckiej   62, 64, 66, 68, 70. w przyszłym z Mazowieckiej 72 74 61 78 80.

– Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i Idziemy

– Polecajmy Bożemu miłosierdziu + Henryka Smolaka

 

Dzień          Intencje              20-26 czerwca

 

   20 VI /wt/ 17.30  + Jadwigę Karwowską /od uczestników pogrzebu/

18.00  +  Sabinę Henryka Larkowskich Krystynę Bolesław a Malesa Elżbietę Stefańską

 

   21VI /śr/

 

 18.00 +  Jadwigę Antoniego Kukawskich
 22 VI /czw/  18.00 w intencjach osób , które się modliły w maju przy kapliczce w Rudzie
   23  VI/pt  7.45 dziękczynna za miniony rok szkolny

18.00   dziękczynna w 10 rocznicę sak. małż. Marka i Ewy Michalskich

19.00 w 18 rocznicę urodzin Mateusza Koniecznego

   24 VI /sb/ 17.00  ślubna : Dąbrowski – Wojdyga

18.00 + Jana Woźnicę

    25 VI niedziela

 

  8.00   +   Władysławę Władysława  Chanke

11.00 za Parafian

16.00  +   Irenę Brześkiewicz

   26 VI /pon/  

 

  18.00 w 5 rocznicę sak. małż . Ewy i Krzysztofa Zgutka