Ogłoszenia 19 czerwca 2016 XII Niedziela Zwykła

Jutro rozpoczynamy kładzenie podłogowego ogrzewania . Bardzo proszę o pomoc tego dnia kilku mężczyzn od godziny 8.00 – w przeniesieniu wyposażenia kościoła- ławek  konfesjonałów.   Proszę o zgłaszanie się do mnie. Msze święte  od przyszłego poniedziałku w dni powszednie i w niedziele odprawiane będą w salce na plebanii.

– We wtorek msza święta o godzinie 17.00

– W środę o 18.00 msza święta na zakończenie dla schol :młodszej i starszej oraz ministrantów , lektorów . Zapraszamy do dziękczynienia i świętowania wszystkich wraz z rodzicami. Po mszy na placu przykościelnym poczęstunek i wspólna zabawa. Zapraszamy.

– W piątek o 7.45  msza święta dziękczynna za miniony rok szkolny i katechetyczny . Postarajmy się wszyscy: dzieci , rodzice , nauczyciele dostrzec jak wiele łask otrzymaliśmy od Boga i za nie Jemu podziękować . W czwartek od 17.00 spowiedź dla dzieci , młodzieży .

– Dzielę się z wami radosną wiadomością- wczoraj a katedrze ks. Abp udzielił błogosławieństwa 54 mężczyznom, którzy zostali ustanowieni szafarzami nadzwyczajnymi Eucharystii. Po przygotowaniu się do tej posługi na mocy tego błogosławieństwa szafarze nadzwyczajni będą pomagać księżom w udzielaniu Komunii świętej oraz w zanoszeniu jej chorym. Wśród nich jest nasz parafianin Pan Tomasz Źrodowski . Cieszymy się i życzę wielu łask związanych z tą posługą.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Agata Miros Agnieszka Zając Bogusław Czekaj Iwona Nalazek. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary wpływające na ogrzewanie podłogowe.

-Komunikat ks. Abpa-   Młodzież pragnąca pojechać do Krakowa  na dwa dni spotkania w ramach ŚDM proszona jest o potwierdzenie uczestnictwa poprzez wpłatę zaliczki do wtorku. Zapraszam również do  wybrania się młodzież ze mną na centralne wydarzenie ŚDM w naszej diecezji czyli 23 lipca przy Seminarium Duchownym w Warszawie. Na stoliku za ławkami można się wpisać.

 

 

Dzień    Intencje  21- 27 czerwca 
    21VI /wt/ 17.00  +  Mariana Waldemara Jana Sławomira Kubickich zm. z r. Góras Kubickich
    22 VI /śr/  18.00   + Stanisława Wandę Piotrkowicz Tadeusza Stanisława  Aleksandra Anielę Miros
  23 VI /czw/    7.00  wolna
   24 VI /pt/  18.00   +  Sabinę Henryka Larkowskich Bolesława Malesę
    25 VI /sb/   18. 00 + Antoniego Janinę Szczygieł
   26 VI /niedziela/     Wyp.8/ 8.00  + Mariannę Gut  w 1 rocznicę śmierciWyp. 9/  11.00   za Parafian

Wyp. 10 / 16.00  +  Jana Woźnicę

   27 VI /pon/    18.00   +   Władysława Władysławę Chanke