Ogłoszenia 19 luty VII Niedziela Zwykła

–  Dziś przed świątynią  zbiórka do puszek  przeprowadzona przez Caritas na leczenie i rehabilitację chorych dzieci w związku ze światowym dniem chorych- dziękujemy.

– Dziś w zakrystii po mszy świętej odbiór zaproszeń na bezalkoholowy bal . W sobotę 25 lutego o godz. 18.00 zapraszamy uczestników na mszę świętą w której będziemy się modlić za wstawiennictwem Bł. Honorata w intencjach trzeźwościowych -potem bal na sali w domu kultury w Chrośli.

– Wczoraj grupa scholanek i ministrantów wróciła z  tygodniowego wyjazdu do Zakrzowa . Pragnę bardzo podziękować P. Agnieszce , która ten wyjazd przygotowała i poprowadziła. Nie wszyscy  wiedzą ,że aby  przygotować dzisiaj taki pobyt dzieci należy spełnić bardzo wiele różnych wymagań . Tym większa więc wdzięczność moja i jak sądzę rodziców dla P. Agnieszki. Mam nadzieję ,że uczestnicy będą miło wspominać ten tydzień. We wtorek zapraszam scholanki i ministrantów na lodowisko do Mińska Maz. Zbiórka o godz. 11.30 przy plebanii – proszę o zgłoszenie uczestnictwa.

– Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie kół żywego różańca.

– Małżeństwa i nie tylko zapraszamy serdecznie do kina w Sulejówku na prelekcję Marka Gingora pt.” Przez śmiech do lepszego małżeństwa “Prelekcja odbędzie się 4 marca o godz. 19.30 . Zapisy w zakrystii . Koszt – za paliwo lub bilet by dojechać.

– Zachęcam do lektury tygodników: Gościa i Idziemy.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Marianna Elżbieta Dariusz Dębicy Agnieszka Michał Wieczorek. Dziękujemy za sprzątanie i kwiaty. W tym tygodniu prosimy z ul. Wspólnej :45,47,55a,55,57. W przyszłym tygodniu prosimy rodziny z ul. Wspólnej 61, 65, 63, 69. Bardzo proszę , aby osoba odbierająca klucz do zakrystii w niedziele dotarła do rodzin zaproszonych do sprzątania i zaproponowała wspólne sprzątanie.

Dzień    Intencje         21-27  luty

21  II /wt/   18.00 + Halinę Woźnica/ od uczestników pogrzebu/