Ogłoszenia 19 marca III Niedziela Wielkiego Postu

– Dziś po mszy o 11.00 spotkanie uczestników ekstremalnej drogi krzyżowej.

– we  wt. o 19.00 spotkanie kandydatek do bierzmowania – w środę o 19.00 kandydatów.

– W środę o 19.00 na plebanii odbędą się warsztaty ozdób wielkanocnych – czyli nauka ich wykonania i wykonywanie – materiały będą przygotowane – zapraszamy.

– W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego -msza święta o godz. 17.00 .Zachęcam w tym dniu do podjęcia adopcji duchowej dziecka poczętego zagrożonego aborcją. Osoba , która zdecyduje się na jej podjęcie przez 9 miesięcy otacza to dziecko modlitwą odmawiając codziennie dziesiątek różańca. Ze stolika  za ławkami możemy wziąć ulotkę na ten temat.

– W  przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne Będą trwały do środy 29 marca. Plan rekolekcji na tablicy ogłoszeń . Są wolne intencje . Rekolekcje poprowadzi ks. Mirosław Romanowski  -Proboszcz Parafii św. Jan Chrzciciela w Kutnie.. Zaplanujmy ten czas -zapraszajmy siebie nawzajem  – najlepiej  mówiąc , że Jezus Dobry Pasterz szuka wszystkich zagubionych. Szczegółowy plan umieszczony jest na tablicy ogłoszeń. Przed przystąpieniem do spowiedzi zachęcam do skorzystania  z rachunku sumienia umieszczonego na stronie parafii.

– W sobotę 1 kwietnia o g.10.00 w kinie w Sulejówku zostanie wyświetlony  film o Bł. Karolinie Kózkównej  “Zerwany kłos” . Zapraszamy młodzież i nie tylko – koszt 12 zł. Zapisy w zakrystii.

– Świątynię do liturgii przygotowali:  Aneta Eryk Szczęśni, Sylwia Kwiatkowska , Ewa Kwiatkowska, Iwona Falińska. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu prosimy z ul. Wspólnej: 113 B 113 115 117.. W przyszłym z ul. Sosnowej : 1,2 , 3, 4 , 15

– Dziękujemy za kwartalne , wiosenne ofiary na inwestycje. Dziękuję też za ofiary do grobu Pańskiego składane przy krzyżu adoracji.

– Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i Idziemy

Dziś przed świątynią zbiórka  do puszek na dzieło misyjne kościoła Ad Gentes

Dzień          Intencje         21- 27 marca

 

    21  III /wt/   18.00 wolna
   22 III /śr/

 

  18.00 + Franciszka Feliksę Woźnica
    23 III /czw/ 7.00  wolna

 

    24 III /pt   18.00 +  Helenę Tadeusza Szubińskich Annę Krzysztofa Figiel
   25 III /sb/  18.00 +  Józefa Jadwigę Zbigniewa Niemczak
    26 III niedziela

 

  9.00  w 18 rocznicę urodzin  Elżbiety Wocial

11.00  Parafian

16.00  +  Mariannę Stanisława Szatańskich

   27 III /pon/  

 

 10.00 wolna

17.00 + Jana Jerzaka

19.00  + Eleonorę Józefa Piotrowskich