Ogłoszenia 2 kwietnia V Niedziela Wielkiego Postu

-Dziś 12 rocznica przejścia do domu Ojca św. Jana Pawła II. Schole naszej parafii – starsza i dziecięca serdecznie zapraszają o 21.00 na spektakl słowno- muzyczny “Uwielbienie Boga za świętość Jana Pawła II ”

– We wtorek  o 19.00 konferencja dla  rodziców, chrzestnych, którzy zamierzają przynieść do chrztu dzieci w święta i zaraz po nich. Proszę o przyniesienie aktu urodzenia i danych rodziców chrzestnych. W środę msza święta o godz. 17.00.

-W czwartek 6 kwietnia  na plebanii od 16.00 przygotowanie palm .Caritas prosi o pomoc w ich wykonaniu ,przyniesienie materiałów …baź, bukszpanu itp   Za tydzień będziemy mogli nabyć przygotowane przez Caritas palmy . Skarbonki z jałmużną wielkopostną możemy przynieść  w przyszłą niedzielę.

– Proszę o zgłaszanie tych chorych których nie odwiedzam w pierwsze piątki do sakramentów na najbliższy piątek przed południem .

-W piątek o 19.00 nabożeństwo drogi krzyżowej ulicami Chrośli . Nie ma drogi krzyżowej o 16.30 i 17.15 w kościele . Rozpoczniemy  przy krzyżu przed kościołem następnie ul. Żwirową w Mazowiecką , Lawendową Wrzosową , Orzeszkowej ,by zakończyć przy świątyni . Proszę o odbieranie rozważań stacji przez przedstawicieli grup.   Nie odebrali jeszcze rozważań :…..  Będziemy się  modlić za rodziny – dlatego też przybądźmy całymi rodzinami. Strażaków proszę o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Bracie i siostro –jeśli nie byłeś ani razu na drodze krzyżowej – odpowiedz sobie- jaka jest „temperatura” twojej miłości do Chrystusa.

– Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na wszystkich mszach poświęcenie palm- uroczysta procesja na mszy o 11.00.

– Zapowiedzi : Maciej Gniado kawaler par. św. Antoniego w Mińsku Maz. i Milena Niemczak panna parafii tutejszej. Radosław Tkacz kawaler parafii św. Jana Chrzciela w Stanisławowie i Wioletta Truszewska panna parafii tutejszej. Krzysztof Bąk kawaler i Iwona Dąbrowska panna oboje parafii tutejszej.

– Dziękujemy za ofiary do grobu Pańskiego od osób indywidualnych i róż  różańcowych: II z Chrośli, róży św. Franciszka ,VIII św. Joanny , II z Rudy

–  Dziękujemy za kwartalne wiosenne ofiary na inwestycje złożyli :

– Świątynię do liturgii przygotowali: Hanna Kowalczyk  , Hanna Paska Bogdan Olszewski. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu prosimy z ul. Sosnowej : 5, 7, 10. W przyszłym zapraszamy z ul. Mazowieckiej 6, 10, 10a, 11,14

– Zachęcamy do lektury tygodników :  .

 – Księża Salezjanie  i grono pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej  w Mińsku Maz. zapraszają dzieci i młodzież do klas : IV, V i VII . Zapisy do końca kwietnia. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

 

 

Dzień          Intencje         4-10 kwietnia

 

    4  IV /wt/ 18.00  +  Zofię Jerzego Edwarda Sadowskich Andrzeja Woźnicę

 

   5 IV /śr/

 

    17.00 +  Sabinę Stefana Zielińskich
   6 IV /czw/ 7.00  wolna

 

    7 IV/pt   18.00  + Michała Aleksandra Mariannę Zofię Woźnica
    8 IV /sb/  18.00 +  Mariannę Kazimierza Mariannę Jana Zygmunta Wieczorek
    9  IV niedziela

 

  9.00   + Józefę Stanisława Ładno

11.00  Parafian

16.00  +  zm. z r. Trąbińskich Szatańskich

   10 IV /pon/  

 

18.00  +  Juliana Janinę Jackowicz