Ogłoszenia 2 października 2016 XXVII Niedziela Zwykła

– W poniedziałek  święto Archaniołów Michała Gabriela , Rafała -starajmy się jak najczęściej przyzywać w modlitwie pomocy szczególnie św. Michała Archanioła. , w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej , w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

– Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych – w dni powszednie o 17.00 w niedziele o 16.00.

-Od poniedziałku do środy włącznie w godzinach od 8.00 do 9.00 będę przyjmował intencje na rok następny.

– We wtorek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością odpustową Bł. Honorata -naszego Patrona.

– konferencja przed chrzcielna dla rodziców, chrzestnych , którzy przyniosą dzieci do chrztu . we wtorek o 19.00

– W pierwszy piątek przed południem odwiedzę z sakramentami świętymi chorych. Spowiedź od 16.30 -będzie inny spowiednik. Po mszy świętej  od 18.00 zapraszam  do wspólnej modlitwy przed Chrystusem w Najświętszym Sakramencie. Jezus jest z nami i dla nas-zachęcam , abyśmy przynieśli Jemu swe sprawy , naszych bliskich. Możemy  napisać intencje na kartkach i złożyć pod ołtarzem .Adoracja do 21.00 jednak ci którzy wezmą udział w godzinnej modlitwie  o. 19.00 otrzymają osobiste błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

– Zaproszenie dla młodzieży- w każdą 2 niedzielę miesiąca zapraszam młodzież na mszę świętą o 16.00 .

– Za tydzień będzie z nami Proboszcz- ks. Jerzy Danecki , który buduje kościół z parafianami w Wólce Mińskiej . Po mszach świętych będzie można wspomóc to dzieło nabywając cegiełki.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na posadzkę świątyni. Dziękujemy też pielgrzymom do Gniezna i Poznania z września- za to ,że  środki które pozostały z pielgrzymki przekazali na inwestycje. 1grudnia o 18.00 odprawię mszę świętą w intencjach pielgrzymów.

– Zachęcam do nabywania tygodników: Gościa i Idziemy.

– Świątynię do liturgii przygotowały : Krystyna Góras i Renata Kowalczyk . Dziękujemy za sprzątanie , ułożenie kwiatów i ofiarę.

– W minionym tygodniu mszą świętą pogrzebową pożegnaliśmy + Czesława Linde – módlmy się dla Niego o miłosierdzie Boże.

Dzień    Intencje   4 -10 października

4 X /wt/ 17.30  +  Stanisława Szwajkowskiego w 7 rocznicę śmierci
    5  X /śr/

17.30   + Stanisława Adelę Kaim