Ogłoszenia 2 sierpnia 2015 XVIII Niedziela Zwykła

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca po mszy o 11.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W czwartek 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego msza o godz. 18.00

– W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 17.30. O 18.00 msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po mszy wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00

– Zachęcamy młodzież do wpisywania się do grona uczestników czuwania 19 VIII od 13.00 przy znakach ŚDM- krzyża i ikony. Można to uczynić na stoliku za ławkami.

– 11 sierpnia grupa 14 osób z naszej parafii i 8 z Mińska Mazowieckiego wyruszy w pielgrzymce rowerowej wspólnie z parafią z Siennicy do tronu Jasnogórskiej Matki. Pragniemy “zawieść ” Jej intencje osobiste i wspólnoty parafialnej. Zachęcamy do łączności modlitewnej  jak i do napisania swych intencji , które chcielibyście abyśmy je powierzyli Maryi. Intencje na kartkach możemy przynosić do przyszłej niedzieli.

– Jedna z sąsiednich parafii 12 września organizuje pielgrzymkę autokarową do Sokółki, Świętej Wody, Suchowoli i Okopów. Zapisy u Pani Zofii Dróżdż. Na tablicy ogłoszeń informacje o rekolekcjach dla zelatorów i zelatorek kół różańcowych.

– Dziękujemy za złożone ofiary na odnowę prezbiterium. Prosimy o wpisywanie na kopertach ,adresu  by ofiarodawcy zostali wpisani do kartoteki  kartoteki parafialnej,

– Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Agnieszka Czarnogórska Barbara Zagórska , Halina Popis , Alina Dobosiewicz, Bożena Dobosiewicz. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę .