Ogłoszenia 20 września 2015XXIV Niedziela Zwykła

– Jutro przypada Święto św. Mateusza Apostoła- w środę wspomnienie św. Pio .

– W przyszłą niedzielę na mszy świętej o 11.00 poświęcenie różańców dzieci klasy III. Dzieci przynoszą swoje różańce – jeśli ich nie mają rodzice dla nich je zakupują. Zapraszamy również wszystkich ,którzy chcieliby poświęcić różańce.

– Po mszy o 11.00 modlitwa różańcowa i wymiana tajemnic.

– W sobotę o 8.00 wyruszamy na pielgrzymkę rowerową do Wielgolasu. Zachęcamy do pielgrzymowania -zawiezienia intencji Maryi. Prosimy o wzięcie kiełbasek na ognisko. Można wcześniej zgłosić swe uczestnictwo.

– Dziękujemy parafialnej Caritas za przygotowanie i pomoc rodzinom na początku roku szkolnego.

– W tygodnikach polecamy: Gościu- trzecią lekcję teologii ciała-wg. nauczania  św. JP II -jak rozumieć słowa , że żony mają być poddane mężom? ; W Idziemy- Gaśmy ten konflikt- rozmowa o realiach w muzułmańskim świecie i możliwościach zażegnania wojny w Syri – z dr Aldoną Piwko

-Świątynię do liturgii przygotowały: Jolanta Bąk ,Wanda Chłopik, Bożena Miros , Cecylia Elżbieta Zagórska. Dziękujemy za sprzątanie , ułożenie kwiatów i ofiarę.

– Dziękujemy za ofiary , które wpłynęły od  kolejnych rodzin.

-W sobotę był pogrzeb + Eugeniusza Chlustacza . Polecajmy jego osobę  Miłosierdziu Bożemu  .