Ogłoszenia 21 września XXV Niedziela Zwykła

-W sobotę 27 IX o g.9.00 –spotkanie dla kandydatów do bierzmowania-chłopców grupa I – o 10.00 –II grupa .Dziewczęta przychodzą w przyszły pon. 29 IX  o g.19.00.

– Za tydzień na Mszy o 11.00 dzieci klasy trzeciej otrzymają różańce które zostaną pobłogosławione.

– Również w  niedzielę po mszy o 11.00 spotkanie kół różańcowych i modlitwa .Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę- odpowiedzmy wezwaniu Maryi która o nią prosi.

– We wrześniu o g.7.00 a w   październiku o g.17.30 są wolne intencje.

– Wpłynęły ofiary na inwestycje w przyszłym roku .Dziękujemy serdecznie  rodzinom i osobom .Dziękujemy szczególnie tym którzy złożyli taką ofiarę już po raz drugi w tym roku. Traktujemy je jako ofiarę jesienną zgodnie z tym co wcześniej postanowiliśmy – mianowicie że będziemy mogli  takie ofiary złożyć na przełomie wiosny i lata oraz na jesieni,.Bóg zapłać.

–Zapowiedź: Paweł Janusz Kowalczyk kaw. Par. św. Katarzyny  w Pustelniku i Ewa Gańko panna par.tut.

— Zachęcamy do lektury tygodników katolickich- W Idziemy –Zielone światło dla pedofilii-rozmowa z Prof. Marią Ryś; W Gościu-ciekawy artykuł o Islamie.

– W dn. 6-7 III 2013 roku w naszej Parafii przeżywaliśmy nawiedzenie Maryi w figurce Loretańskiej . Siostry Loretanki przygotowały album z tego wędrowania po naszej diecezji- 3 strony albumu poświęcone są nawiedzeniu naszej Parafii . Na stoliku za ławkami jest on wyłożony- możemy obejrzeć i  jeśli chcemy nabyć go zapisać swoje dane na listę.

–Świątynię do liturgii przygotowali:Teresa Wojciech Szraga, Marzena Bieniak,Małgorzata Zieleniecka ,Angelika Anna Stasczuk Elżbieta Wierzbicka, Anna Wilczyńska. Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów-ofiarę na olej..P.Annie Wilczyńskiej za kwiaty.

-Dyrektor Szk. Podst. W Rudzie –Rada Rodziców Grono pedagogiczne społeczność uczniowska oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Rudzie dziś od 14.00 zapraszają na III galę ziemniaczaną .Spotkanie na terenie OSP w Rudzie.