Ogłoszenia 22 stycznia III Niedziela Zwykła

– Jutro w poniedziałek msza święta o 7.00 -we  wtorek o 12.00 pogrzebowa + Halinę Woźnica – nie ma mszy o 18.00. W następnych dniach wracamy do porządku zwykłego -czyli msze święte w dniu powszednie o g. 18.00 –  w czwartki o 7.00 . Są wolne intencje w tym i następnych tygodniach. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii.

– Świątynię do liturgii przygotowali:   Dziękujemy za sprzątanie  . W tym tygodniu o  dyżur prosimy  rodziny z ul . Nadrzecznej   nr: 13 14 11 9. W przyszłym tygodniu zapraszamy rodziny z ul. Nadrzecznej 7 5 4 1. Proszę o odebranie klucz w niedzielę.

– Za tydzień w niedzielę po mszy o 11.00 spotkanie kół różańcowych .

– W pon. 30 I od 14.00 kolęda Choszczak  następnie  Bykowizna ul. piastowska /od kędzieraku  do    P. Reda Piastowska 7 – na koniec ul. Cicha.

– Dziękujemy za ofiary na posadzkę.

– Zachęcam do lektury tygodników – Gościa i Idziemy

– W tym tygodniu kancelaria nieczynna . Wszelkie sprawy można załatwiać po msz świętej.

–  W miniony  piątek z grupą Parafian uczestniczyliśmy we mszy świętej pogrzebowej +ks. Wojciecha Makowskiego w Boguszycach -jego rodzinnej Parafii . Bardzo dziękuję uczestnikom za wspólną modlitwę, dziękuję delegacji Szkoły w Rudzie. Sądzę ,że jako wspólnota wiele zawdzięczamy ks. Wojciechowi , który był drugim Proboszczem. Zawdzięczamy przede wszystkim to że przez dziewięć i pół roku dzięki jego obecności mieliśmy dostęp do sakramentów świętych- wielu ochrzcił , rozgrzeszył , udzielił komunii świętej , przygotował do bierzmowania, pobłogosławił ich małżeństwa. Od strony materialnej z pomocą pokolenia , które jak on spośród nas odchodzi dokończył budowę naszej świątyni i. Na pogrzebie dziękowaliśmy za jego powołanie i posługę kapłańską w naszej wspólnocie .Starajmy się pamiętać o nim w modlitwie gromadząc się na liturgii szczególnie w tym miejscu. Msza święta od uczestników pogrzebu za +ks. Wojciecha w niedzielę 5 II o godz. 9.00 .

 

 

Dzień    Intencje      – 24- 30 stycznia

 

   24 I  /wt/   12.00  pogrzebowa + Halina Woźnica
   25 I /śr/

 

 18.00  + Mariusz Leona Szragów
    26 I  /czw/

 

  7.00  wolna
    27 I /pt/   18.00 wolna
   28 I /sb/

 

  18.00
    29 I niedziela

 

  9.00  +  Henryka Kuczyńskiego w 4 rocznicę śmierci Stefanię Konstantego Kucińskich Bronisławę Czesława Linde

11.00  Parafian

16.00  + Ryszarda Adama Boguckich

  30 I /pon/  

 

 18.00 wolna