Ogłoszenia 23 kwietnia Niedziela Miłosierdzia

-Dziś Święto Miłosierdzia –msze o 8.00, 11.00 ;16.00. O 15.00 w godzinie Miłosierdzia modlić się będziemy w intencjach, które przyniesiemy- za modlitwę koronką przed Najświętszym Sakramentem możemy uzyskać odpust zupełny..

– Przypominam  wszystkim o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej- możliwość spowiedzi pół godziny przed mszą świętą

– Dziś przypada święto Caritas – z tej okazji przekazuję od Caritas życzenia :Przez swoją śmierć i zmartwychwstanie Chrystus otworzył nam bramy miłosierdzia. Niech Jego  radość wypełnia każdy wasz dzień , a Jego łaska dodaje sił na wszystkich drogach waszego życia. PZC składa serdeczne podziękowania za wspieranie dzieł Caritas a po  mszy zaprasza do poczęstowania się słodkim upominkiem.

– Kandydatki do bierzmowania  mają spotkanie w pon. 24 IV o 19.00 – kandydaci w środę 26 IV o 19.00 .Proszę o przyniesienie pisma świętego.

– Dziękuję szesnaściorgu spośród naszej młodzieży za uczestnictwo w pielgrzymce po relikwie Bł Karoliny Kózki . Relikwie Błogosławionej zostaną wniesione do naszej świątyni 1 czerwca w dniu bierzmowania. i umieszczone w prezbiterium .- Zamówiłem  specjalne relikwiarze – dlatego jeśli ktoś chciałby  ufundować taki relikwiarz – zapraszam.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Bogumiła Kostka , Ewa Adam Miros, Helena Górnik, Katarzyna Woźnica. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu zapraszamy z ul. Mazowieckiej 22, 24, 30 ,3, 3a. W przyszłym z ul . Mazowieckiej 32, 7,7 a. 36,38.

– Zapowiedzi : Paweł Kosiewski kawaler parafii św. Wojciecha w Przasnyszu i Emilia Sikorska panna parafii tutejszej.

– W przyszłą niedzielę po mszy o 9.00 spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania – o 11.00 spotkanie kół  różańcowych.

– Dziękujemy za kwartalne- wiosenne  ofiary na posadzkę.

– Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i Idziemy.

 

 

 

 

 

 

Dzień          Intencje          25 kwietnia 1 maja

 

   25  IV /wt/ 18.00  + Zofię Gronek/od uczestników pogrzebu/

 

   26 IV /śr/

 

  18.00 + Stanisława Mariannę Mariana Rozalię Mariannę Kostka
   27 IV /czw/ 7.00  o przemianę i uzdrowienie relacji
    28 IV/pt   18.00  +  Apolinarego Jadwigę Stanisława Guzek Wiktorię Stanisława Augustyniak Henryka Dołegę
    29 IV /sb/  18.00 + Franciszka Kunegundę Jop Adama Kajdrowicza
    30 IV niedziela

 

  8.00   + Juliannę Antoniego Woźnica

11.00  Parafian /

16.00 +  Juliana Wiesława Krystynę Powałka

   1 V /pon/  

 

  18.00 +  Feliksę Franciszka Woźniców