Ogłoszenia 24 sierpnia XXI Niedziela Zwykła

– W poniedziałek i czwartek tego tygodnia są wolne intencje. Również w następnych tygodniach możemy je zamawiać po mszy dziś i w tygodniu.

-Za tydzień po mszy świętej o 11.00 spotkanie kół Żywego Różańca.

20 września w sobotę proponujemy pielgrzymkę autokarową do tronu Jasnogórskiej Matki. Do wzięcia udziału zapraszamy   tych którzy należą do róż Żywego Różańca jak i inne osoby które chciałyby z nami pielgrzymować . Zapisy w zakrystii.

– Z planów dalszych – 4 października pragniemy zorganizować pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium w Wielgolesie. Osoby które chciałyby się wybrać z nami proszone są o zgłaszanie w zakrystii po mszach lub w kancelarii.

-Polecamy tygodniki katolickie- Przepraszam –tydzień temu ogłosiłem że do Gościa Niedzielnego była dołączona część Dzienniczka św. Faustyny –tymczasem do dzisiejszego numeru jest dołączona jest jego I część .W numerze też znajdziemy historię mężczyzn którym czytanie  Dzienniczka odmieniło życie.W Idziemy-Sposób na trzeźwość – o ludziach którzy konsekwentnie wychodzą z alkoholizmu i pomagają innym trzeźwieć.

-Ofiary na inwestycje złożyli:  Za dary serca dziękujemy Bóg zapłać. Przy okazji ofiar proszę byśmy wpisywali adres .

_ Świątynię do liturgii przygotowali: Wanda Pękacka Janina Seroczyńska Renata Zgutka Ewa Wieczorkiewicz Dorota Jan Sobotka .Za sprzątanie i ułożenie kwiatów dziękujemy