Ogłoszenia 25 października 2015 XXX Niedziela Zwykła

– Dziś po mszy świętej o 11.00 wymiana tajemnic różańcowych w różach. Zapraszamy do tworzenia X róży różańcowej. Dzieci , które chciałyby modlić się dziesiątkiem różańca za rodziców również zapraszam- po mszy do zakrystii.

– W niedzielę 1 XI Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w porządku niedzielnym. Przed mszą o g.16.00  będziemy w modlitwie polecać tych ,za których będzie sprawowana msza święta zbiorowa . Ta msza zbiorowa za zmarłych z czytaniem wypominek codziennie do 8 listopada  . 2 XI wspomnienie wszystkich zmarłych tzw. dzień zaduszny- msze o g.9.00 ; 11.00 i 18.00- zbiorowa. Po tej  mszy zbiorowej za zmarłych procesja z modlitwą wypominkową .  Ze stolika za ławkami możemy wziąć karteczki na wypominki. Kartki z wypisanymi zmarłymi możemy przynosić dziś i w tygodniu po mszach świętych do zakrystii ,bądź do kancelarii  W tym roku chcę zaproponować czytanie wypominek   podczas mszy świętych niedzielnych w ramach modlitwy wiernych.

Od 1 do 8 XI za pobożne nawiedzenie cmentarza , odmówienie modlitwy Pańskiej oraz Wyznania wiary  -zachowując inne zwykłe warunki możemy dla  zmarłych  uzyskać  odpust zupełny .

– Świątynię do liturgii przygotowały: Sabina Santorek, Mariola Ićkiewicz Alina Kamińska, Helena Giec. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę .

– Zachęcam do lektury Gościa niedzielnego i Idziemy

– Przypominam informację P. Dyrektor Szkoły w Rudzie sprzed tygodnia-. wybory do Sejmu i Senatu RP odbędą się w sali gimnastycznej przy szkole – Wejście od strony straży.

 

Dzień    Intencje 27 października- 2 listopada 
 27 X /wt/   17.30 + Wiktorię Stanisława Burakowskich18.00 w 25 rocznicę Sak. małż. Alicji i Marka 
 28 X /śr/  17.30  +  Genowefę Paska
  29 X /czw/ 17.30   w 8 rocznicę sak. małż. Agnieszki i Sławomira
  30 X /pt/  17.30  +  Piotra Wiktorię Zbigniewa
  31 X /sb/  17.30   +  za zmarłe Siostry różańcowe z Rudy
   1 XI  niedzielaUroczystośćWszystkich Świętych 9.00  +  Tadeusza Genowefę Polikarpa Zych11.00 za Parafian/16.00  + zbiorowa za zmarłych
 2 XI /pon/Dzień zaduszny 9.00 +Jadwigę Dudzińską11.0018.00  +  zbiorowa za zmarłych