Ogłoszenia 27 listopada 2016 I Niedziela Adwentu

Uwaga kandydaci do bierzmowania!

  Spotkanie piątkowe kandydatów przełożone jest na środę 7 grudnia                             GODZ. 19.00- PRZEPRASZAM

KS. PROBOSZCZ

  Zachęcam do uczestnictwa w roratach – mszach ku czci Niepokalanej o godz. 7.00 – w poniedziałki ; środy ; soboty. Można zamówić intencje za nasze rodziny.

– W przyszłym tygodniu poniedziałek o 19.00 spotkanie kandydatek do bierzmowania ; w piątek o 19.00 kandydatów.

– W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę chorych . Po południu od 17.00 możliwość spowiedzi- nie będzie innego spowiednika . Po mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja z indywidualnym błogosławieństwem każdego.

– W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 11.00 modlitwa adoracyjna przed Najświętszym Sakramentem . Również podczas tej mszy poświęcenie medalików dzieci III klasy. Rodzice je nabywają , przynoszą na mszę – po poświęceniu nałożą je  swym dzieciom.

– Od trzeciej niedzieli Adwentu 11 grudnia do wtorku 13 grudnia odbędą sie rekolekcje . Zaplanujmy ten czas dla siebie , bliskich – zaprośmy sąsiadów .

-.Dziś błogosławimy opłatki – które będzie można nabywać po mszy świętej  w zakrystii. Opłatek nabyty w parafii jest znakiem łączności ze wspólnotą.

– Z ustawionej choinki możemy  wziąć gwiazdkę, by przygotować paczkę dla osoby lub rodziny na sumę 100 zł. Paczki przynosimy do niedzieli 18 XII.

– Zaproszenie – klerycy naszego Seminarium zapraszają na spektakl ” Don Camillo” przygotowany przez kleryków III roku . Zamówiłem 30 biletów na 17 XII /sb/ godz. 16.30. Zapisy w zakrystii.

– Świątynię do liturgii przygotowali :Marzena Hubert Dawid Gryz ,Maria Stefa Jerzak, Małgorzata Truszewska Klaudia Woźnica . Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę.  . W tym tygodniu prosimy o sprzątanie rodziny z ul. Piastowskiej. mieszkające pod numerami:  11;12;14.. W następnym tygodniu prosimy o zatroszczenie się o świątynię rodziny z ul . Piastowskiej 10,7, 5, 6. 3. Proszę o zgłoszenie się w przyszłą niedzielę po klucze. Przed sprzątaniem proszę zapoznać się z  zasadami sprzątania umieszczonymi na drzwiczkach schowka.

– Dziękujemy za kwartalne jesienne ofiary na ogrzewanie i nową posadzkę