Ogłoszenia 27 sierpnia XXI Niedziela Zwykła

W piątek 1 IX przypada kolejna rocznica napaści Niemiec na Polskę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofiarach tego czasu i o naszej Ojczyźnie .

–  W pierwszy piątek przed południem odwiedzę chorych. Od 17.30 spowiedź pierwszo piątkowa. Przypominam  i zapraszam do praktykowania spowiedzi pierwszo piątkowej i komunii świętej dzieci i dorosłych. Niech na początku roku szkolnego skorzystają ze spowiedzi dzieci i młodzież ,by mogły w poniedziałek 4 IX uczestniczyć w pełni we mszy na rozpoczęcie roku. O 18.00 msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po mszy wystawienie i godzinna wspólna adoracja zakończona indywidualnym błogosławieństwem – następnie adoracja do 21.00. W sobotę o 7.00 różaniec i msza Wynagradzająca poprzez Niepokalane Serce Maryi.

– W przyszłą niedzielę po mszy o 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja – zapraszam asystę do uczczenia Chrystusa.

– W przyszłą niedzielę wracamy do porządku mszy : 9.00;11.00 ;16.00. Po mszach świętych zbiórka do puszek na katolicki ośrodek adopcyjny.

– Przypominam i zapraszam na pielgrzymkę autokarową 7 X 2017 do Gietrzwałdu i Glotowa . Zapisy w zakrystii.

– W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej spotkania z ministrantami ,scholami dziecięcą i starszą oraz ich rodzicami w sprawie wyjazdu do Spały.

– Świątynię do liturgii przygotowały :Agnieszka Gniado, Zofia Lipiak, Elżbieta Wawer. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty . W tym tygodniu zapraszamy z ul. Żwirowej 4 a, 5 c, 5, 8, 7. W przyszłym  z ul .Żwirowej 9, 11, 11 a

– Zachęcam do lektury tygodników :Idziemy i Gościa .

Dzień    Intencje                29 sierpnia 4 września

29 VIII /wt/  18.00 + Andrzeja Woźnicę w 1 rocznicę śmierci