Ogłoszenia 27 września 2015XXVI Niedziela Zwykła

-W  czwartek rozpoczynamy październik- miesiąc różańca. W dni powszednie nabożeństwa o 17.00-msze zaraz po różańcu czyli ok.17.30- w niedziele różaniec o 16.00.Na tablicy ogłoszeń plan nabożeństw – ich prowadzących  i intencji. Dzieci prowadzą we wtorki i czwartki. Proszę o przygotowanie krótkich rozważań  tajemnic. Zachęcamy do modlitwy różańcowej –nie bądźmy głusi na pragnienie Maryi ,która tyle razy o tę modlitwę prosi. Za odmówienie jednej części różańca w kościele ,a także w rodzinie można uzyskać odpust  zupełny.  .

– Młodzież III klasy Gimnazjum i I klasy szkoły średniej zgłasza się na przygotowanie do bierzmowania poprzez uczestnictwo w nabożeństwach różańcowych. Są to dni 3 ;11 ;14 października . W wybranym dniu młodzież współprowadzi różaniec ze mną wypowiadając słowa pozdrowienia anielskiego.

– Są w tym tygodniu wolne intencje. Od poniedziałku do środy włącznie w godzinach od 8.00 do 9.00 będę przyjmował intencje na rok następny.

– W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę chorych z sakramentami. Spowiedź pierwszo-piątkowa od 16.30 -będzie ks. Marek. Od 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu-możliwość adoracji- do mszy 17.30.

– W sobotę święto Archaniołów Michała Gabriela , Rafała -starajmy się jak najczęściej przyzywać w modlitwie pomocy szczególnie św. Michała Archanioła

– Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 11.00 nabożeństwo adoracyjne. Nie będzie procesji – dziewczynki sypiące kwiaty już dziś zachęcamy do przygotowania się do procesji w uroczystość odpustową 13 X o godzinie 17.30

-W tygodnikach polecam: Idziemy -Chcą zostać w Polsce- o ewakuowanych z Donbasu uchodźcach ;Gościu- Chce być świętą – wywiad z Haliną Łabonarską.

– Świątynię do liturgii przygotowały: Helena Malinowska, Bożena Bakuła , Agnieszka Bakuła , Elżbieta Kukawska. Dziękujemy za sprzątanie i ułożenie kwiatów.

-Dziękujemy za ofiary na potrzeby parafii od rodzin i róż różańcowych

Dzień    Intencje 29 września- 5 października

 

 29 IX /wt/

 

17.30  + Michała Eugeniusz Siuchta
 30 IX /śr/

 

17.30 wolna
  1 X /czw/ 17.30 wolna
  2 X /pt/

 

17.30 + Stanisława Kąkol /od uczestników pogrzebu/
  3  X /sb/

 

13.00 + Wacława Mariannę Stanisławę Ryszarda Janczak
   4  X   niedziela 9.00 +Rozalię Wiśniewską

11.00 za Parafian

16.00 + Jadwigę Rek

  5 X/pon/ 17.30 + Mariannę  Teodora Dołowy Mieczysława Jadwigę Książek