Ogłoszenia 28 września XXVI Niedziela Zwykła

 

W  środę rozpoczynamy październik- miesiąc różańca. W dni powszednie nabożeństwa o 17.00-msze zaraz po różańcu czyli ok.17.30- w niedziele różaniec o 16.00.  Na tablicy ogłoszeń plan nabożeństw – ich prowadzących  i intencji.   Zachęcamy do modlitwy różańcowej –nie bądźmy głusi na pragnienie Maryi która tyle razy o tę modlitwę prosi. Za odmówienie jednej części różańca w kościele ,a także w rodzinie można uzyskać odpust  zupełny. Intencje osobiste.

-Jutro o 19.00 spotkanie formacyjne dla kandydatek do bierzmowania.

We wtorek o 18.00 na plebanii konferencja dla rodziców i chrzestnych pragnących w najbliższym czasie przynieść dzieci do chrztu.

.W pierwszy piątek od g.9.00 odwiedzę chorych. Od 16.30 spowiedź pierwszo- piątkowa . Około 17.30 msza o Najśw. Sercu Pana Jezusa.Po mszy wystawienie i adoracja do g.21.00 W niedzielę Adoracja Chrystusa w Najśw. Sakramencie po mszy o 11.00.Nie ma procesji –dziewczynki i asystę liturgiczną zapraszamy  na 13 października .W uroczystość naszego Patrona procesja po głównej mszy o 17.30.

-W sobotę 4 X o godz. 8.15 zbiórka na parkingu uczestników rowerowej pielgrzymki do Wielgolasu.

-Zachęcam do czytania tygodników: W Idziemy-Kościół w Iraku ginie.-o sytuacji chrześcijan opowiada Abp Jean Sleiman. W Gościu –obrazek z modlitwą rodziców za dzieci.

–  Na inwestycje parafialne wpłynę ofiary za które dziękujemy.

– Świątynię do liturgii przygotowała Rodzina Siuchtów i Katarzyna Nogas .Za sprzątanie i ułożenie kwiatów dziękujemy.