Ogłoszenia 3 kwietnia Niedziela Miłosierdzia

-Dziś Święto Miłosierdzia –msze o 8.00, 11.00 ;16.00. O 15.00 w godzinie Miłosierdzia modlić się będziemy w intencjach, które przyniesiemy- za modlitwę koronką przed Najświętszym Sakramentem możemy uzyskać odpust zupełny..

– Przypominamy wszystkim o obowiązku przyjęcia Komunii Świętej Wielkanocnej- możliwość spowiedzi pół godziny przed mszą świętą

-PZC serdecznie dziękuje za wsparcie działań zespołu w okresie Wielkiego Postu szczególnie za pomoc przy wykonaniu palm , jak również za ich nabywanie. Dziękuje za ofiary składane do skarbonek -z jałmużną wielkopostną. Środki uzyskane zostaną przeznaczone na pomoc dla rodzin z naszej parafii. Dziś też przypada święto Caritas –wszystkim podejmującym posługę i tym którzy ich wspierają życzymy wiele radości z pomagania innym  oraz wielu  łask Bożych. Po mszy o 16.00 spotkanie caritas i wszystkich wspierających- zapraszamy.

-Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Msza o godz. 18.00. W dniu poczęcia Jezusa zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji- czyli podjęcia modlitwy przez 9 miesięcy w intencji dziecka zagrożonego aborcją i jego rodziców.

– Świątynię do liturgii przygotowali: Ewa Jacek Adamiec , Ewa Wojciech Ruta .Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę .

-Zachęcam do nabycia tygodników: W Gościu – o koronce do Bożego Miłosierdzia- modlitwie “na uśmierzenie gniewu Bożego” . w Idziemy- ks. Dariusz Kowalczyk -czym różni się przebaczenie od pojednania?

– Dziękujemy za kwartalne , wiosenne ofiary na inwestycje.

– Ponawiam zaproszenie do wszystkich na dziękczynną mszę  w 25 rocznicę moich święceń kapłańskich 15 maja o godz. 11.00. Po mszy świętej zapraszam na agapę – posiłek . Koncert naszych schol . Wieczorem zabawa taneczna.Zapraszam

.

 

 

 

Dzień    Intencje  5 – 11 kwietnia

 

    5 IV /wt/ 18.00  +   Jozefa Mańkowskiego w 11 rocznicę śmierci
    6 I V/śr/

 

  18.00 + Sabinę Stefana Zielińskich
  7 IV /czw/

 

  7.00
  8 IV /pt/  18.00  +  Stefanie Antoniego Zatorskich Annę Łaguna
   9 IV /sb/

 

17.30 w 2 rocznicę urodzin Leonarda

18.00  o błog. Boże w 18 rocznicę urodzin Krzysztofa Chomki

 

    10  IV  /niedziela/

 

   Wyp.10/ 8.00  dziękczynna w 30 rocznicę sak. małż. Iwony i Henryka Chodniewicz

Wyp.11  /  11.00  za Parafian

Wyp. 1/  16.00 + Piotra Chomkę

   11 IV /pon/  

 

 18.00  wolna