Ogłoszenia 3 lipca 2016 XIV Niedziela Zwykła

– Przypominam że w lipcu i sierpniu msze w niedziele: 8.00;9.30;11.00 Nie ma mszy o 16.00.

– Pozostało 4 wolne miejsca na wrześniową pielgrzymkę do Gniezna, Poznania. Zapraszamy.

– W minioną niedzielę ks. Abp zapraszał  nas do uczestnictwa w centralnym wydarzeniu ŚDM  w diecezji 23 lipca przy Seminarium w Warszawie – Tarchominie. Zgodnie z zapowiedzią rodziny przyjmujące pielgrzymów w naszej parafii mogą odbierać u mnie zaproszenia na to spotkanie.

– Zapowiedzi : Milan Stopka kaw. /par, św. Stanisława w Lubieniu Nowym i Katarzyna Rek panna par. tut.

– Zachęcam do lektury: W Gościu- o włoskim bracie zakonnym obdarzonym stygmatami- znakami męki Jezusa. W Idziemy- ks. Abp Hoser- Z wiarą na wakacje.

– Dziękujemy za ofiary na podłogowe ogrzewanie.

– Dziękujemy serdecznie Panom : Adamowi i Michałowi Zając za ofiarowanie piachu  na posadzkę podłogowego ogrzewania.                                                                                                                  – Polecajmy miłosierdziu Bożemu + Irenę Brześkiewicz

Dzień    Intencje  5  – 11 lipca
    5VII /wt/ 18.00  +  Kunegundę Franciszka  Jop Adama Kajdrowicza