Ogłoszenia 30 kwietnia III Niedziela Wielkanocna

– Jutro pierwszy dzień maja. Czujmy się zaproszeni do tego ,by śpiewając litanię w kościele ,kapliczkach ,krzyżach uczyć się od Maryi zawierzenia Bogu. Postarajmy się zadbać o te miejsca. W kościele nabożeństwa w czwartki po mszy o 7.00 w pozostałe dni po mszy o 18.00  – w niedziele o 16.00

– W środę 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – msze tak jak w niedziele. 8.00; 11.00 – intencji Strażaków z OSP w Rudzie i ich rodzin i o 16.00. Zachęcam do wywieszenia biało-czerwonych przy naszych domostwach.

– W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych z sakramentami. Spowiedź od 17.30.Będzie drugi spowiednik. Zapraszam dzieci i dorosłych – przypominam o możliwości  jaką mamy w każdy  poniedziałek – modlimy się wtedy za zmarłych w wypominkach – dobrze , by było ofiarować za nich komunię świętą. Po mszy zapraszamy do adoracji w której uwielbimy Zmartwychwstałego- zapraszam schole , kandydatów do bierzmowania. Od 20.00 rozpocznie się całonocna adoracja z modlitwą wynagradzającą za grzechy przez Niepokalane Serce Maryi. Proszę  o wpisywanie się na listę wyłożoną na stoliku. W sobotę o 7.00 msza w intencjach wynagradzających.

– W pierwszą niedzielę miesiąca po mszy o 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja . Zapraszam asystę ministrantów , dziewczynki do sypania kwiatów do uczczenia Jezusa Eucharystycznego.

– Za tydzień po mszy o 11.00 spotkanie rodziców dzieci rocznicowych

– Uwaga-Kandydaci do bierzmowania – w godzinach kancelarii lub po mszy świętej zgłaszacie się na rozmowę do mnie .Przychodzicie przygotowani w oparciu o pytania umieszczone na stronie parafii- przynosicie też opinię od katechety .

– Świątynię do liturgii przygotowali :Janina Wiesław Bakuła Joanna Głuchowska Jarosław  Woźnica Krzysztof Dębicki. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę na kwiaty. Również za ofiarę od :Wiesławy Lasota Lidii Woźnica. W tym tygodniu prosimy z ul. Mazowieckiej 32, 7,7 a. 36,38. W przyszłym z ul Mazowieckiej 15, 19, 40 , 44, 25 a

– Zapowiedzi : Paweł Kosiewski kawaler parafii św. Wojciecha w Przasnyszu i Emilia Sikorska panna parafii tutejszej; Paweł Rafał Gajownik kawaler parafii M.B.Królowej Polski w Otwocku i Agnieszka Anna Czarnogórska panna parafii tutejszej                                                                                 -W imieniu uczestników pielgrzymki po relikwie Bł Karoliny dziękuję Caritas za dofinansowanie przejazdu Busem   – Dziękujemy za wiosenne ofiary na inwestycje.

– W lipcu planujemy kładzenie posadzki-na ten czas poszukujemy mieszkania dla ekipy ,która będzie wykonywać tę pracę – proszę o pomoc , informację w znalezieniu pod wynajem takiego miejsca.

– Księża Salezjanie i grono pedagogiczne Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Mińsku Maz. zapraszają absolwentów gimnazjum. Rekrutacja do końca maja – informacje w gablocie lub na stronie internetowej.