Ogłoszenia 30 lipca XVII Niedziela Zwykła

-Dziś po mszach świętych  błogosławieństwo kierowców i  pojazdów.

– We wtorek przypada 73 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – pamiętajmy w modlitwie o wszystkich , którzy zginęli.

– W środę uczestnicząc we mszy będzie można uzyskać odpust zupełny Procjunkuli modląc się :Ojcze nasz i Wierzę.

– We wtorek o 19.00 na plebanii spotkanie przed chrzcielne rodziców i chrzestnych ,którzy w sierpniu przyniosą dzieci do chrztu.

– Za tydzień w niedziele przeżywać będziemy święto Przemienienia Pańskiego.

– Zapowiedzi :Sławomir Szymanowski kawaler parafii św. Krzyża w Jadowie  i Sylwia Kwiatkowska panna parafii tutejszej

–  W pierwszy piątek przed południem odwiedzę chorych. Od 17.30 spowiedź pierwszo -piątkowa. O 18.00 msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po mszy wystawienie i godzinna wspólna adoracja zakończona indywidualnym błogosławieństwem – następnie adoracja do 21.00. W sobotę o 7.00 różaniec i msza Wynagradzająca poprzez Niepokalane Serce Maryi.

– W przyszłą niedzielę po mszy o 11.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja – zapraszam asystę do uczczenia Chrystusa.

– Na stoliku za ławkami postawiona została skrzynka intencji. 11 sierpnia z naszej parafii wyruszy II rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcam byśmy na kartkach napisali intencje :dziękczynne , błagalne , które pielgrzymi będą wieźć i polecać w czasie pielgrzymki Maryi i na koniec , by je złożyć przed jej wizerunkiem.

– W tym tygodniu  zapraszamy do sprzątania rodziny z ul.Mazowieckiej 98b100 102104 a. W przyszłym zapraszamy z ul. Mazowieckiej 107,106, 99, 108.

– Dziś możemy modlić się pierwszą niedzielę w naszej świątyni po położeniu marmurowej posadzki . Dziękuję Panu Bogu za solidną firmę , która tę pracę wykonała. Bardzo dziękuję w imieniu nas wszystkich osobom , które wczoraj wnosiły ławki , myły ,sprzątały . Były reprezentowane trzy pokolenia . Niech Was Pan błogosławi.

– Prośba do nas o wszystkich o dbanie teraz o posadzkę – poprzez staranne wycieranie obuwia i o sprzątanie ściśle wg. wskazówek zapisanych  w schowku zakrystii.

– Zachęcam do lektury tygodników: Gościa i Idziemy.

Dzień          Intencje                1-7sierpnia

1 VIII /wt/ 18. 00  o uzdrowienie z choroby nowotworowej Beaty i światło Ducha Świętego
   2 VIII /śr/

18.00 +  Annę Stanisława Jackiewicz