Ogłoszenia 31 sierpnia XXII Niedziela Zwykła

– Jutro 1 września o g.7,45 msza święta o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Tego dnia również starajmy się pamiętać w modlitwie o rocznicy napaści Niemiec na Polskę ,w szczególny sposób o tych którzy złożyli ofiarę z życia broniąc Ojczyzny.

– We wtorek o 16.30 na plebanii pierwsza po wakacjach próba scholi dziecięcej. Również we wtorek o 19.00 konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych którzy przyniosa dzieci do chrztu we wrześniu.

– W pierwszy piątek przed południem odwiedzę chorych umożliwiając spotkanie z Chrystusem w sakramentach. Od 17.30 możliwość spowiedzi .Oprócz mnie będzie spowiadał ks.Jarosław. Chrystus Pan czeka na nas z przebaczeniem. Zapraszam nie tylko dzieci ale wszystkich którzy przez grzech śmiertelny utracili łaskę. Po mszy o 18.00 wg formularza o N.Sercu P.Jezusa adoracja do 21.00.

– Za tydzień I niedziela miesiąca –po mszy o 11.00 nabożeństwo z procesją w których uczcimy Chrystusa w Najśw.Sakramencie. Zapraszam asystę ministrantów ,dziewczynki sypiące kwiaty.Za tydzień również wracamy do porządku mszy: 9.00 ;11.00 ;16.00

– Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy- sobotę 20 września. Osoby które się zapisały do przyszłej niedzieli potwierdzają uczestnictwo wpłaceniem kwoty 50 zł.

– W sobotę 4 pażdziernika zapraszamy na rowerową pielgrzymkę Wielgolasu. Proszę o zgłaszanie się do zakrystii.

– Od dziś jest dostępna księga intencji na 2015 rok. W tym miejscu UWAGA ! Do niedzieli 14 września nie przyjmuję intencji za zmarłych. W zakrystii dziś i w tygodniu po mszach jak i w godz. kancelarii można zamawiać tylko msze rocznicowe na urodziny , jubileuszowe małżeńskie itp.

– W sobotę 13 września spotkanie dla kandydatów do sak. Bierzmowania..

-Dziękujemy rodzinom za złożone ofiary na realizację prezbiterium.

– Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Lidia Łojek i Dorota Pękacka.Za sprzątanie i ofiarę na kwiaty dziękujemy.