Ogłoszenia 4 czerwca Uroczystość Zesłania Świętego

– Dziś pierwsza niedziela miesiąca -po mszy o 11.00 nabożeństwo i procesja.

– Przypominam o kończącym się dziś okresie wielkanocnym  w którym wszyscy wierzący powinni przystąpić do komunii świętej. Za tydzień uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

– Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie po mszy świętej. W czwartek msza o 7.00 święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

– W środę o 19.00 przy ul. Strażackiej poświęcenie odnowionej kapliczki z krzyżem. Zapraszamy okolicznych mieszkańców -pomodlimy się litanią do Serca Jezusa.

– Za tydzień w niedzielę po mszy o 11.00 krótkie spotkanie rodziców dzieci klasy II

– Zbliża się Boże Ciało -postarajmy się zaplanować udział w procesji – niech to będzie wyznanie wiary w Obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie- proszę o wpisanie się  dziewczynek do sypania kwiatków  na kartce wyłożonej na stoliku za ławkami. Proszę , by zrobiła to również młodzież . Niech nie zabraknie dzieci komunijnych i rocznicowych.

– 17 czerwca w sobotę planujemy pielgrzymkę rowerową do sanktuarium Matki Bożej w Wielgolesie.

– Dziś zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

– Świątynię do liturgii przygotowali rodzice i młodzież , którzy w czwartek przeżywali przyjęcie sakramentu bierzmowania. Dziękujemy. Rodzicom  jeszcze raz dziękujemy za ufundowanie relikwiarza dla Bł. Karoliny Kózki. W tym tygodniu zapraszamy do sprzątania z ul. Mazowieckiej  27, 50, 29, 31,52 . W przyszłym zapraszamy rodziny mieszkające przy ul. Mazowieckiej 33, 33a 35, 37, 41, 58.

– Dziękujemy za kwartalne ofiary na inwestycje.

– Zachęcam do lektury tygodników : Gościa i idziemy

Dzień          Intencje              6-12 czerwca

6 VI /wt/ 18.00  + w 16 rocznicę śmierci Henryka oraz Za Jadwigę Stanisława Mirosz

7 VI /śr/