Ogłoszenia 4 grudnia 2016 II Niedziela Adwentu

  Zachęcam do uczestnictwa w roratach – mszach ku czci Niepokalanej o godz. 6.45 – w poniedziałki ; środy ; soboty. Można zamówić intencje za nasze rodziny.

– We wtorek o 19.00 konferencja przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych , którzy przyniosą dzieci do chrztu ,lub tych , którzy nie wzięli w niej udziału a chrzest się odbył.

– W środę o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

– w czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Maryi – nie zapomnijmy , by o 12.00 w godzinie łaski zanieść modlitwę poprzez przyczynę Niepokalanej.

– Opłatki na stół wigilijny możemy nabyć w zakrystii. Ofiary składamy przeznaczamy wykonanie   posadzki  kościoła.

– Za tydzień w ramach Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom u naszych sióstr z Caritas będziemy mogli nabyć świece – jako znak naszej solidarności z uboższymi od nas. Otwórzmy serca dla nich -złóżmy wielkodusznie  ofiarę za  świecę niekoniecznie trzymając się określonej, minimalnej kwoty. Prezenty z wylosowanych gwiazdek przynosimy do IV Niedzieli Adwentu.

— Zaproszenie – klerycy naszego Seminarium zapraszają na spektakl ” Don Camillo” przygotowany przez kleryków III roku . Zamówiłem 30 biletów na 17 XII /sb/ godz. 16.30. Zapisy w zakrystii

-Od przyszłej 11 grudnia do wtorku 13 grudnia odbędą się rekolekcje . Zaplanujmy ten czas dla siebie , bliskich – zaprośmy sąsiadów .Skorzystajmy przede wszystkim z sakramentu spowiedzi doświadczając Bożego Miłosierdzia w poniedziałek 12 XII i wtorek 13 XII. Są wolne intencje w czasie rekolekcji. W pon.i  wt. msze z naukami:10.00; 16.00 dzieci ; 17.00 młodzież; 19.00. W przyszłą II niedzielę miesiąca msza dla młodzieży ,kandydatów  do bierzmowania o 16.00.

-Świątynię do liturgii przygotowały: Alina Pustoła, Teresa Dróżdż,Irena Domańska  , Bożena Nowowiejska. Dziękujemy za sprzątanie i ofiarę. W tym tygodniu prosimy o zatroszczenie się o świątynię rodziny z ul . Piastowskiej 10,7, 5, 6. 3.  W przyszłym tygodniu prosimy rodziny mieszkające w Bykowiźnie przy ul . Wiosennej o numerach: 25;23;28;21. Przed sprzątaniem proszę zapoznać się z  zasadami sprzątania umieszczonymi na drzwiczkach schowka. Prośba o pomoc mężczyzn w odśnieżaniu , jeśli będą opady.

– Dziękujemy za kwartalne jesienne ofiary na ogrzewanie i nową posadzkę.

 

 

 

Dzień    Intencje   6 – 12grudnia

 

    6 XII /wt/  18.00  + Stanisława Leokadię Kobza
    7 XII /śr/

 

6 .45  + Stanisława Falińskiego
     8 XII  /czw/

 

  18.00  + Wiesława Aleksandra Stanisławę Kowalczyk
    9 XII /pt/  18.00 +  Stanisławę Stanisława Wojciecha Artura Wieczorek
   10 XII /sb/

 

  6.45  o zdrowie dla Beaty i wszelkie potrzebne łaski
    11 XII niedziela/

 

  9.00  + Janinę Garbecką

11.00   za Parafian

16.00   +  Aleksandra Woźnicę

  12 XII /pon/  

 

 10.00  +  Stanisławę Stanisława Zagańczyk Eugenię Jana Świtkowskich

16.00 roraty/+ Bolesława Aleksandrę Kukawskich

17.00 wolna

19.00 wolna