Ogłoszenia 4 stycznia II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

– We wtorek Uroczystość. Objawienia Pańskiego –Trzech Króli. Msze święte tak jak w niedziele- główna o 11.00 z procesją darów dla Jezusa od przedstawicieli Parafii. Obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy w czasie każdej z mszy świętych-taca na misje.

– Spotkanie kandydatek do bierzmowania o 17.00 w Objawienie Pańskie

– Za tydzień po mszy świętej o 16.00 czyli ok. 17.00 zapraszamy dzieci jak i  całe rodziny do kolędowania Jezusowi.

– Są wolne intencje

– 3 lutego zamierzamy rozpocząć kurs przedmałżeński- proszę o  zgłaszanie się zainteresowanych

Przebieg kolędy: poniedziałek 5 I od 15.00 cd. Piastowskiej , Leśna, Spacerowa

;środa. 7 I od 15.00 Wiosenna Nadrzeczna

;czwartek.8 I   od 15.00 ul. Starzeńskiego od strony sklepu  do .Starzeńskiego 40 ,43

piątek 9 I Cd. ul. Starz. od strony sklepu  do początku ulicy- bez Zacisznej

sobota 10 I  od 9.00 Ogrodowa

Poniedziałek 12 I od 15.00 ul. Szkolna –mieszkania przy Szkole a następnie od nr.22 do 4 oraz ul. Zaciszna

– Za tydzień ofiary  przeznaczone są na zapłatę rachunku za ogrzewanie kościoła

– Zachęcamy do lektury tygodników-Idziemy i Gościa Niedzielnego

– Świątynie do liturgii przygotowali :Jadwiga Jerzy Bakuła, Justyna Dariusz Natalia Bakuła ,Dariusz Małgorzata Król . Za sprzątanie i ofiarę na ogrzewanie dziękujemy.