Ogłoszenia 5 czerwca 2016 X Niedziela Zwykła

– Przypominam i zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po mszy a w niedziele o 16.00. Dziś z racji pierwszej niedzieli  nabożeństwo i procesja po mszy o 11.00 .

– W piątek msza święta o godzinie 19.00

– Kandydaci do bierzmowania zgłaszają się do kancelarii w poniedziałek lub środę z opiniami od katechetów.

– W sierpniu ubiegłego roku gościliśmy symbole światowych dni młodzieży , które pielgrzymując zwołują młodzież całego świata do Krakowa . Ucieszyłem się , bo zapisało się 19 osób. Proszę by te osoby zgłosiły się i potwierdziły lub odwołały swój udział . Apeluję do rodziców – nie przekazujcie swym dzieciom lęków -to nie jest rozwijające dla nich. Nie wystarczą wasze , przestrogi , zabezpieczenia – jest jeszcze Pan Bóg i Jego Opatrzność. Pomyślcie czy niczym nie ryzykujecie godząc sie na wyjazd dzieci nastolatków nad morze lub inne miejsca? Ufam ,że z parafii  w Chrośli uda mi sie zebrać kilkanaście młodych osób ,którzy będą mieli łaskę spotkania w Krakowie z kościołem młodych całego świata . Czekam również na tych , którzy chcieliby dołączyć.

– W poniedziałek po mszy zapraszam przedstawicieli rodzin , które zgłosiły  chęć przyjęcia do swych domów młodzież mającą przyjechać w lipcu do naszej parafii.

– W sobotę o 16.00 obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

– 26 czerwca zapraszamy scholę młodszą i starszą oraz ministrantów , lektorów wraz z rodzicami na koncert Magdy Anioł . Koncert odbędzie się za Garwolinem i udamy się tam autokarem. Zapisy u Pani Agnieszki organistki.

– Przypominam – trwają zapisy na dwu dniową pielgrzymkę do Gniezna, Poznania we wrześniu.

– Do pielgrzymki rowerowej w sierpniu mogą dołączyć nowe osoby- zapraszamy .

-Zapowiedzi: Paweł Bortkiewicz kaw. par. M.B. Łaski Bożej w Halinowie i Marta Lech panna par. tut ;Marcin Makos kaw. par. tut. i Aldona Maria Roczek panna par. M. B. Fatimskiej w Mistowie

-Świątynię do liturgii przygotowały: Bożena Magdalena Urszula Woźnica, Barbara Łokietek  Dziękujemy za sprzątanie świątyni  i ułożenie kwiatów.

– Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na świątynię Bożej Opatrzności.

Dzień    Intencje  7- 13 czerwca

7 VI /wt/ 18.00  + Stanisława Wiktorię Burakowskich
    8 VI /śr/

18.00  w intencjach uczestników nabożeństw majowych przy ul. Nadrzecznej 3